Do mestečka Riverdale sa vráti tajomný vrah Black Hood! Kto sa teda skrýva pod maskou?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tajomný vrah Black Hood chystá návrat!

Druhá séria úspešného seriálu Riverdale je v plnom prúde a už to vyzeralo tak, že sme na tajomného vraha Black Hooda úplne zabudli. Pravda však leží niekde úplne inde. Posledné epizódy seriálu naozaj stupňovali mysterióznu atmosféru a všetko by malo vyvrcholiť práve v návrat maskovaného vraha. Súčasťou festivalu Paleyfest 2018 bol aj Riverdale panel, na ktorom tvorca série Roberto Aguirre-Sacasa prezradil túto novinku. Podľa jeho slov sa do zápletky príbehu druhej série naozaj vráti vrah Black Hood:

„Keď sme začali, mali sme troch pravdepodobných podozrivých. Počas prvej polovice druhej série sme tak stále nadhadzovali falošné náznaky, aby sme vybrali [jedného z troch]. Keď sme sa presunuli do druhej polovice a v posledných pár epizódach sme sa vrátili ku Black Hoodovi, vždy sme vedeli, že to nebol Svenson [školník]. Avšak, počas posledných 10 častí sme mali jasné tušenie a postupovali sme k tomu.“

Tvorcom a fanúšikom bolo už dlho jasné, že sa ten pravý vrah ešte stále nachádza v mestečku Riverdale. Jedným z najväčších podozrivých je tak práve postava Chica Coopera – Ktorý toho ešte určite skrýva veľa. Samotný seriál však chce, aby sme si mysleli, že to je práve Chic. Či už kvôli jeho čudnému správaniu alebo prenikavým zeleným očiam.

Tajomný vrah Black Hood a Archie
Tajomný vrah Black Hood a Archie, Zdroj: tvguru.ru

Nachádzajúca epizóda ‘The Noose Tightens’

Najbližšej epizódy sa dočkáme už 28. marca. Jej názov znie ‘The Noose Tightens’ a mysteriózna atmosféra sa bude ešte viac stupňovať. Chicova vražda v sebaobrane sa totižto začne dostávať na svetlo sveta a nepomohlo tak ani dôkladné ukrytie tela vykonané Alice, Betty a FP Jonesom. Taktiež uvidíme, ako dopadne nepekná situácia s Cheryl. Herec Cole Sprouse (Jughead) dokonca prezradil, že sa blíži jedna veľmi napätá scéna medzi ním, Betty a Chicom:

„Môj obľúbený moment prichádza v epizóde; je to scéna medzi Jugheadom, Betty a Chicom, a je pravdepodobne mojim obľúbeným momentom.“

Muzikál Carrie od Stephena Kinga?

Po nadchádzajúcej epizóde nás bude opäť čakať kratšia pauza. Seriál Riverdale sa opäť vráti až 18. apríla s epizódou “A Night to Remember”. Pôjde o muzikálovú epizódu, v ktorej budú tínedžeri hrať Carrie: The Musical od legendárneho Stephena Kinga. V tejto hre si zahrajú aj Cheryl a Alice, takže sa nemusíme báť, že sa im niečo v najbližšej časti stane. Režisérom muzikálu bude Kevin Keller a Jughead sa postará o kompletnú dokumentáciu. Hlavnú postavu – Carrie – si nezahrá nikto iný, ako Cheryl Blossom. V tejto špeciálnej časti nás bude čakať až 11 piesní! Teraz si však pozrite prvé oficiálne fotky z tejto epizódy:

Zdroj: screenrant.com
Riverdale-Camila-Mendes-Veronica-Lodge-Edited
Zdroj: screenrant.com
Riverdale-Kevin-Keller-Fangs-Casey-Cott-Drew-Ray-Tanner-Edited
Zdroj: screenrant.com
Riverdale-Archie-Andrews-Betty-Cooper-KJ-Apa-Lili-Reinhart-Edited
Zdroj: screenrant.com
carrie_cast_list_final1_0
Zdroj: denofgeek.com

Tak čo myslíte, skrýva sa pod maskou šerif Keller, Chic Cooper alebo nebodaj Hal Cooper?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -