Takto budú vyzerať hrdinovia filmu Avengers 4! Kto si prešiel najväčšou zmenou?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Takto budú vyzerať hrdinovia filmu Avengers 4!

Do sveta hrdinov z Marvelu prichádzajú spolu s novým filmom aj riadne zmeny. Tentoraz však nehovoríme len o príbehu a jeho katastrofických následkoch pre celý svet, ale o výzore hrdinov, ktorí udalosť s názvom Infinity War prežili. Marvel je totiž známy tým, že nechce stále varírovať tie isté obleky a chce, aby s každým novým filmom mali hrdinovia nejaký iný. Ide vždy o krásny prídavok do ich filmov, ktorý navyše pomáha v predaji zberateľských figúrok a hračiek.

Avengers 4 teda bude posledným filmom v jednej veľkej MCU kapitole, ktorá sa bude skladať z 22 filmov. Malo by to byť poslednýkrát čo si pokope užijeme našich starých hrdinov, ktorí tento filmový svet vybudovali. Vzhľadom na to, že pôvodní štyria všetci prežili, určite pôjde o nádhernú rozlúčku a prenechanie štafety mladším hrdinom. Mnohí z nich sa teda rozlúčia práve v takýchto kostýmoch.

Tieto concept-arty boli oficiálne vydané štúdiom. Ide však o presne rovnaké obrázky, ktoré unikli už pred pár mesiacmi. Zaujímavé určite je, že nevydali všetkých hrdinov. Stále nám tu totiž chýbajú mnohí ako Ant-Man alebo Hawkeye. Tí sa ale nachádzajú na predošlých uniknutých fotkách, takže nemajte strach, vo filme si ich užijeme.

Najväčšie zmeny teda prišli s Hulkom a Captainom America. Netradične sa tak pozeráme na prvý oblek pre Hulka, ktorý vyzerá dosť dobre. America sa už vracia späť do klasickejšieho modrého kostýmu, ktorý však taktiež vyzerá naozaj skvelo. Na ostatných si teda ešte budeme musieť počkať. Pre istotu však nižšie prikladáme aj tú uniknutú verziu všetkých hlavných hrdinov filmu.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4; Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Čo hovoríte na hrdinov z Avengers 4? Ste radi, že sa niektorým urobili kostýmové zmeny? Ktorá zmena sa vám páči najviac? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: superherohype.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -