Zabudnite na Jediov. Nový Star Wars seriál ukáže Temnú stranu, v traileri nechýba ani Darth Vader

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nový Star Wars seriál dostáva trailer

Pred dvoma rokmi vyšiel krátky animovaný seriál s názvom Star Wars: Tales of the Jedi. Šesť antalogických epizód sa zameralo na dve postavy, ktorých cesta začala v Ráde Jediov – knieža Dooku a Ahsoka Tano. Tento rok sa dočkáme pokračovania tohto seriálu. Druhá séria nesie názov Star Wars: Tales of the Empire, pričom dostala aj nový trailer.

Seriál sa zameriava na predtým nepovedané príbehy zo života obľúbených hrdinov a záporákov. Tentoraz ale prejdeme z Chrámu Jediov do temných kútov Impéria. Konkrétne uvidíme príbehy dvoch bojovníčok – Nočnej sestry Morgan Elsbeth (Diana Lee Inosanto) a bývalej členky Rádu Jediov Barriss Offee (Meredith Salenger).

Séria Tales of the Empire dostala trailer

Zábery v traileri nám naznačili, že sa pozrieme na mladú Morgan, ktorá pomáhala s rozširovaním Impéria, a to aj po boku Thrawna (Lars Mikkelsen). V pozadí toho celého si nesie Elsbeth ťaživú históriu a chuť po pomste, keďže prišla o svoju rodinu rukou generála Grievousa (Matthew Wood). Thrawn aj Grievous si tak v jej epizódach ukradnú chvíľku pre seba.

Druhá časť série sa zameria na Barriss Offee, ktorá urobí všetko pre to, aby prežila v meniacej sa galaxii. Trailer naznačil, že si ju vybral Grand Inquisitor (Jason Isaacs) ako jednu z kandidátov na ďalších inkvizítorov. Tých potom bude trénovať už samotný Darth Vader. Ďalej uvidíme Lyn (Rya Kihlstedt), známu aj ako Štvrtá sestra, či novú postavu menom Wing (Wing T. Chao).

Tales of the Empire plagát
Zdroj: starwars.com

Sériu vytvoril Dave Filoni, ktorý na nej pracoval aj ako vedúci režisér a výkonný producent. Všetkých šiestich dielov sa dočkáme dňa 4. mája, ktorý je známy aj ako Star Wars deň. Podobne ako prvá séria, aj táto vyjde na Disney+.

Čo hovoríte na trailer na druhú sériu krátkeho animovaného seriálu?

Zdroj: starwars.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -