Tanečný cover na „Lovely Night Dance“ z La La Landu je nerozpoznateľný od originálu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Myslím, že La La Land ani netreba predstavovať. Film, ktorý minulý rok pobláznil celý svet, získal 7 Zlatých Glóbusov a 14 nominácii na Oscara. Pokiaľ ste si stále neprečítali našu recenziu, alebo náš pohľad na La La Land nie ako na film, ale ako na umenie, môžete tak učiniť teraz. Dostaňme sa ale k veci. Pamätáte si na nevinný tanček, kde sa Mia a Sebastian ešte nepoznali, a povedali si, že by to medzi nimi nemalo šancu? Táto pieseň nesie názov „Lovely Night Dance„. Áno, presne z tohto tanca vznikli skoro všetky propagačné materiály na plagáty a tapety. „Parkovisko“ s výhľadom na celé Los Angeles. Toto miesto sa nazýva Griffith Park, a na mieste nenájdete žiadnu lavičku, ani pouličnú lampu.

La La Land
Zdroj: Curbedla.com

Na internete sa však objavil nádherný tanečný cover. Sebastiana nahradil Carson Dean a Miu zas Kausha Campbell. Samozrejme, nebolo by to ono, keby sa ikonický tanec nenatočil na rovnakom mieste, ako boli postavy z La La Landu. Tanec je skoro identický, naozaj podarený, a veľmi podobný originálu z filmu. Carson Dean sa dokonca vyjadril, aké ťažké bolo túto scénu napodobniť.

„Áno, nieje tam žiadna lampa a lavička tam rovnako nieje, musel som ju vyrobiť. Topánky a oblečenie som objednal a ručne namaľoval kvety, aby sedeli s tými, ktoré má Mia. Jej modré lodičky a kabelku sme hľadali hodiny a hodiny, no nakoniec sme mali šťastie a našli sme ich skoro identické. Lokácia je Griffith Park v Burbanku, CA. Cesta nieje otvorená pre verejnosť, takže je to taká 2 míľová túra. Skúste si tam poniesť lavičku a vybavenie pre kameru, to bol ale deň!“

Lovely Night Dance od Carsona Deana a Kaushi Campbell

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -