Sex, nadávky a veľa krvi! Takto bude vyzerať Star Trek film od Quentina Tarantina, ktorý práve dostal R rating!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako bude vyzerať Star Trek v podaní Quentina Tarantina?

O absolútne neuveriteľných novinkách o tom, že Quentin Tarantino ide robiť Star Trek film sme vás už informovali. Ako ale väčšina z vás určite vie, Quetinov štýl robenia filmov je absolútne jedinečný. No a ako on sám vravel už mnohokrát, R rating je pre jeho filmy nesmierne dôležitý. S jeho príchodom do tejto populárnej ságy to však nevyzeralo, že by sa také niečo mohlo naozaj presadiť.

Štúdio Paramount Pictures však musí byť mimoriadne šťastné, keďže tento rating mu skutočne povolili. Je to teda historicky prvýkrát, kedy uvidíme Star Trek film, v ktorom sa bude môcť nadávať, v ktorom bude veľa krvi, no a taktiež niekoľko sexuálnych scén. Čo to teda znamená pre Tarantina? Nuž, že z jeho talentu dostaneme skutočne len to najlepšie. Čo to ale znamená pre Star Trek? Tak to absolútne netušíme.

quentin tarantino star trek
Quentin Tarantino sa postará o to, aby bol jeho Star Trek film naozaj taký, aké sú všetky jeho filmy

Star Trek síce nikdy nebol robený špeciálne pre detských fanúšikov, no do takýchto limitov nikdy zahnaný nebol. Ak však sledujete najnovšiu show Star Trek: Discovery, už tam tvorcovia ukázali, že byť dospelejšími im nevadí. V danom seriáli totižto zaznelo hneď niekoľko nadávok F*cks, na ktoré fanúšikovia reagovali rôzne. Ako teda budú reagovať na takýto film? Radšej si to nechceme predstaviť. Každopádne, s takýmto menom ako Tarantino je jasné, že séria nie len dostane nové grády, ale konečne si skvelo šplhne aj v box-office. J.J. Abrams je ale stále producentom celej série, takže určite nás bude zaujímať aj jeho pohľad na celú situáciu. Ten má však momentálne mnoho práce s prípravou nového dobrodružstva konkurenčnej vesmírnej ságy, Star Wars: Epizódy IX.

Ste veľkými fanúšikmi pôvodných, ale aj nových Star Trek seriálov a filmov? Čo vravíte na to, že Tarantino tvorí najnovšiu Star Trek kapitolu? Ste radi, že film dostal R rating? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -