Štúdio Sony mení premiéry niekoľkých filmov a dotkne sa to aj najnovšej Tarantinovky. Kedy uvidíme film Once Upon a Time in Hollywood?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jeden z najočakávanejších filmov kinematografie dostáva nový dátum premiéry a zdá sa, že bude oveľa lepší, ako ten predošlí. Spoločnosť Sony prvotne stanovila deň uvedenia filmu do kín na 9. augusta 2019. Presne v tento deň sa bude konať 50. výročie smrti herečky Sharon Tate, ktorá bola jednou z obetí Charlesa Mansona. K dnešnému dňu sa situácia mení a film si budeme môcť vychutnať o niečo skôr, presne 26. júla 2019.

Prečo dostal film Once Upon a Time in Hollywood zmenu dátumu?

Podľa niekoľkých zdrojov, zmena dátumu nemá nič spoločné s vyhnutím sa výročiu smrti herečky. Ide len o fakt, že sa film dostane do kín v polovici leta a v tomto momente hrajú hlavnú úlohu peniaze. Vypustiť film o dva týždne skôr nie je vôbec zlý nápad, nakoľko sa budeme nachádzať stále v polovici letných dní. Filmové štúdio Sony očakáva, že sa film stane okamžitým hitom, čo pravdepodobne čakáme všetci. Či sa v deň premiéry dočká nejakej konkurencie ešte nevieme, ale zatiaľ bol ohlásený len jeden film – Hraný film zo štúdia Disney, Leví kráľ, ktorý vyjde na svetlo sveta o týždeň skôr.

Leonardo DiCaprio a Quentin Tarantino prišli na CinemaCon porozprávať o ich pripravovanej novinke, Once Upon a Time in Hollywood
zdroj: imdb.com

Síce sa bude film zaoberať vraždami, no nebude to až také pochmúrne. Dočkať by sme sa mali podobného štýlu ako tomu bolo pri filme Pulp Fiction a oko diváka sa ocitne v Hollywoode v roku 1969. Dej nás zavedie k dvom hlavným postavám – Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ako bývala hviezda populárnej televíznej western šou a Cliff Booth (Brad Pitt) ako jeho dlhoročný kamarát a kaskadér. Oboch zastihli náročné časy, kedy sa musia zorientovať v Hollywoode, ktorý sa dramaticky zmenil.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio poprvýkrát v jednom filme!

Quentin Tarantino dokázal niečo, čo sa ešte nikomu nepodarilo. Priviesť do jedného filmu dvoch neuveriteľne kvalitných hercov. Priznám sa, na tento moment som čakal dlhé roky a konečne som sa dočkal. No okrem týchto dvoch hviezd sa vo filme nachádza veľký počet kvalitných hercov, ako napríklad Dakota Fanning, Luke Perry, Damian Lewis, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Keith Jefferson, Nicholas Hammons, Burt Reynolds, Timothy Olyphant, Kurt Russell, Michael Madsen a Tim Roth. V snímke sa objaví aj krásna Margot Robbie, ktorá si zahrá Sharon Tate, susedku Ricka Daltona. Myslím si, že herecké obsadenie lahodí nejednému fanúšikovi a dokáže na svet priniesť dávku kvalitných hereckých výkonov.

Do Zombielandu 2 sa vrátia všetci pôvodní herci!
Zdroj: onlyhdwallpapers.com

Štúdio Sony zmenilo dátumy premiér niekoľkým filmom!

Okrem tohto filmu sa zmeny dotkli hneď niekoľkých kúskov spod krídel tohto filmového giganta. Greta Gerwig potvrdila novú adaptáciu Little Women, ktorá by sa mala objaviť na Štedrý deň v roku 2019. Nebude chýbať ani očakávaná zombie komédia Zombieland 2 s dátumom príchodu 11. októbra 2019. Dočkáme sa aj komiksovej adaptácie Bloodshot, v hlavnej úlohe Vin Diesel, ktorá sa objaví 21. februára 2020. Na zozname sa nachádza aj mrazivý zážitok v podobe Slender Mana, ktorý sa presúva na 10. augusta tohto roka. Ako posledným filmom, ktorý zažil zmenu, je White Boy Rick. Ten si budeme môcť vychutnať 14. septembra a hlavnú úlohu si skúsi hviezdny Matthew McConaughey.

Ako vidíte, okrem najnovšej Tarantinovky si štúdio Sony pripravilo hneď niekoľko zmien. Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako budú projekty pokračovať a či nás ešte čaká nejaká zmena. Film Once Upon a Time in Hollywood je momentálne v štádiách produkcie a veríme, že všetko dopadne dobre. Tešíte sa na nadchádzajúci film jedného z najlepších režisérov vôbec? Ak áno, vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov!

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -