FilmyTrailery

Eggsy z Kingsmanov je novodobý Robin Hood! Prvý trailer nás láka na akčné dobrodružstvo!

Zabudnite na Russella Crowea pod režisérkou taktovkou Ridleyho Scotta. Novodobým Robinom Hoodom je totižto Taron Egerton, ktorého môžete poznať ako Eggsyho z Kingsmanov! Presne tak, klasický britský zbojník dostane nový film. Na starosti ho má štúdio Summit Entertainment, ktoré spolu s plagátmi vydalo aj vôbec prvý Teaser Trailer. Pokiaľ vám prvá ukážka pripomína minuloročný film Kráľ Artuš: Legenda o meči, tak nie – Nového Robina Hooda vážne nerežíruje Guy Ritchie. Aj keď to tak naozaj vyzerá. O réžiu sa totižto postará Otto Bathurst, ktorý tvorí prevažne seriály (Black Mirror, Peaky Blinders). S réžiou celovečerných kinofilmov tak nemá skoro žiadne skúsenosti…

Taron Egerton je novodobý Robin Hood!

To však hneď neznamená, že by malo ísť o prepadák. O scenár sa postaral Joby Harold, ktorý zhodou náhod pracoval aj na novom Kráľovi Artušovi. Medzi rôznymi producentmi sa nachádza aj sám Leonardo DiCaprio. Prvý trailer je naozaj zaujímavý a nechýba mu kopa akcie. Vyzerá to tak, že to nový Robin Hood s lukom a šípmi naozaj vie. No otázkou ostáva, či to bude stačiť na úspech. Pôjde totižto o novodobú adaptáciu klasickej britskej legendy, čo naznačujú aj pomerne moderné kostýmy. Film si však stále zanechá atmosféru pôvodného príbehu. Podarí sa Robinovi zachrániť jeho Sherwoodsky les pred korupciou a zlom?

Po boku vyššie spomínaného Tarona Egertona (Kingsman: Tajná služba, Orol Eddie) uvidíme vo filme aj známe mená ako Jamie Foxx (Divoký Django, Baby Driver), Ben Mendelsohn (Rogue One: A Star Wars Story), Jamie Dornan (Päťdesiat odtieňov sivej), Eve Hewson (Most špiónov) alebo Paul Anderson (Peaky Blinders). Slovenská a česká premiéra je naplánovaná na 29. novembra 2018! Tak čo, dáte novodobému Robinovi Hoodovi šancu?

Robin Hood

Zdroj: impawards.com

Robin Hood

Zdroj: screenrant.com

Robin Hood

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár