Eggsy z Kingsmanov je novodobý Robin Hood! Prvý trailer nás láka na akčné dobrodružstvo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zabudnite na Russella Crowea pod režisérkou taktovkou Ridleyho Scotta. Novodobým Robinom Hoodom je totižto Taron Egerton, ktorého môžete poznať ako Eggsyho z Kingsmanov! Presne tak, klasický britský zbojník dostane nový film. Na starosti ho má štúdio Summit Entertainment, ktoré spolu s plagátmi vydalo aj vôbec prvý Teaser Trailer. Pokiaľ vám prvá ukážka pripomína minuloročný film Kráľ Artuš: Legenda o meči, tak nie – Nového Robina Hooda vážne nerežíruje Guy Ritchie. Aj keď to tak naozaj vyzerá. O réžiu sa totižto postará Otto Bathurst, ktorý tvorí prevažne seriály (Black Mirror, Peaky Blinders). S réžiou celovečerných kinofilmov tak nemá skoro žiadne skúsenosti…

Taron Egerton je novodobý Robin Hood!

To však hneď neznamená, že by malo ísť o prepadák. O scenár sa postaral Joby Harold, ktorý zhodou náhod pracoval aj na novom Kráľovi Artušovi. Medzi rôznymi producentmi sa nachádza aj sám Leonardo DiCaprio. Prvý trailer je naozaj zaujímavý a nechýba mu kopa akcie. Vyzerá to tak, že to nový Robin Hood s lukom a šípmi naozaj vie. No otázkou ostáva, či to bude stačiť na úspech. Pôjde totižto o novodobú adaptáciu klasickej britskej legendy, čo naznačujú aj pomerne moderné kostýmy. Film si však stále zanechá atmosféru pôvodného príbehu. Podarí sa Robinovi zachrániť jeho Sherwoodsky les pred korupciou a zlom?

Po boku vyššie spomínaného Tarona Egertona (Kingsman: Tajná služba, Orol Eddie) uvidíme vo filme aj známe mená ako Jamie Foxx (Divoký Django, Baby Driver), Ben Mendelsohn (Rogue One: A Star Wars Story), Jamie Dornan (Päťdesiat odtieňov sivej), Eve Hewson (Most špiónov) alebo Paul Anderson (Peaky Blinders). Slovenská a česká premiéra je naplánovaná na 29. novembra 2018! Tak čo, dáte novodobému Robinovi Hoodovi šancu?

Robin Hood
Zdroj: impawards.com
Robin Hood
Zdroj: screenrant.com
Robin Hood
Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -