Taskmaster kopíruje schopnosti Avengerov a vyzerá to úžasne. Čo všetko od hrdinov okopíroval?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Prvý MCU film tohto roka a zároveň prvý film Štvrtej fázy je už čoskoro tu. Tentokrát nám svoj príbeh rozpovie Black Widow a my sa určite máme na čo tešiť. Vo finálnom traileri sa nám ukázal hlavný zloduch filmu – Taskmaster, ktorý v boji kopíruje schopnosti známych Avengerov.

Kto je Taskmaster?

Ide o žoldniera a inštruktora bojových umení, ktorý poskytuje svoje služby napríklad aj Hydre. Ako bývalý agent S.H.I.E.L.D. si na jednej misii pichol nacistické sérum, vďaka čomu získal svoje schopnosti. Dokáže sa len z pozorovania dokonale naučiť bojový štýl svojich protivníkov a predpovedať ich ďalší krok. Taktiež dokáže napodobniť kohokoľvek hlas. Vždy keď sa však naučí nový štýl, stratí časť svojej pôvodnej pamäte.

Štít Kapitána Ameriku

Na začiatku traileru vidíme, ako je auto Black Widow zničené explóziou, ktorú spôsobil práve Taskmaster. Ona sa na neho pokúša strieľať, no majster napodobňovania vytiahne štít, ktorým sa bráni. Neskôr ho hodí po Black Widow presne tak, ako to robí Kapitán Amerika. V traileri však vidíme aj Red Guardiana, takže je možné, že Taskamster napodobňuje jeho. Ale keďže je Red Guardian vlastne ruský Kapitán Amerika, je to v podstate úplne jedno.

Taskmaster štít
Zdroj: cbr.com

Boj na blízko v štýle Black Widow

V ďalšej časti ukážky zistíme, ako sa presne Taskmaster učí nové schopnosti. Sleduje zábery Black Widow v boji, presnejšie z filmu Iron Man 2, kde sa Scarlett Johansson objavila prvýkrát v MCU. Ide o dôkaz, že nepotrebuje vidieť niekoho naživo aby získal schopnosti, ale stačí obyčajné video. Neskôr tieto schopnosti opäť využíva v boji.

Taskmaster Black Widow
Zdroj: cinemablend.com

Hawkeyeov luk

To, že strieľa z luku, nemusí byť hneď napodobňovanie majstra tejto zbrane – Hawkeya. Taskmaster má totiž dostatočný tréning na to, aby túto zbraň dokonale ovládal. Ale keďže sme v MCU, kde je Hawkeye veľmi populárny, je to dosť pravdepodobné.

Taskmaster Hawkey
Zdroj: cinemablend.com

Black Panther a jeho pazúry

Na krátku chvíľu môžeme vidieť aj niečo, čo sú na 100% pazúry Black Panthera. Táto pomerne nová postava, ktorá sa v MCU objavuje od roku 2016, no odvtedy už získala aj Oscara, používa v boji pazúry z takmer nezničiteľného vibránia. Tie môžeme v traileri vidieť aj na Taskmasterových rukách. Otázne ale je, či sú naozaj z vibránia, keďže ide o veľmi vzácny kov.

Taskmaster pazúry
Zdroj: polygon.com

Lieta ako Iron Man

Úplný záver traileru nám ponúka záber na bojovú scénu vo vzduchu, kde sa Natasha snaží pred Taskmasterom ujsť, no on po nej letí štýlom, ktorý pripomína Iron Mana. Samozrejme, nemá jeho kostým a zrejme ani raketový pohon, no aj tak ide o úžasnú scénu.

Taskmaster Iron Man
Zdroj: tvandmovienews.com

Black Widow zavíta do kín 30. apríla 2020. Páči sa Vám, ako Taskmaster kopíruje schopnosti Avengerov? Ste radi, že bude súčasťou MCU? Vyjadrite sa do komentárov.

Zdroje: cinemablend.com, screenrant.com, criticalhit.net, postavy.cz

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -