Prvé sekundy z filmu John Wick 2 sú tu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Náš obľúbený akčný assassin John Wick je späť. Druhý diel je oznámený už dlhšie, videli sme už aj nejaký ten poster. Všetko potrebné o tomto filme sa môžete dočítať tu a tu. No konečne sme dostali prvé ukážky z filmu, na ktoré sme tak dlho čakali.

John Wick je späť!

Zatiaľ je späť iba na 17 sekúnd, ale aj to sa počíta. Nebojte nič, debutový trailer dorazí už zajtra. New York Comic Con je v plnom prúde, čož znamená pre milovníkov filmov a seriálov predčasné Vianoce. A práve tam uvidíme prvé trailery na dlho očakávané filmy. Viac sa však dočítate vo vyššie spomenutých článkoch.

John Wick dostane nového kamaráta
John Wick dostane nového kamaráta

O čom bude pokračovanie Johna Wicka?

“Keanu Reeves sa vracia v pokračovaní k hitu z roku 2014 o Johnovi Wickovi, ktorý je nútený odísť z dôchodku, aby získal kontrolu nad cechom medzinárodnej organizácie nájomných vrahov, v ktorom sa udejú nemalé sprisahania. Viazaný krvnou prísahou cestuje John do Ríma, kde sa musí postaviť do cesty jedným z najnebezpečnejších zabijakov na svete.”

Tešíte sa na návrat nášho neúprosného asasína?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -