Prvý teaser na horor Očista 4 nám ukazuje vôbec prvú noc bez zákonov. Očisťovanie robí Ameriku skvelou!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Presne tak, ako nám bolo sľúbené. Film Očista 4 prichádza s oficiálnym názvom The First Purge. Ten samozrejme hovorí sám za seba – Uvidíme vôbec prvú noc bez zákonov, kedy je dovolené kradnúť, ba aj zabíjať. Predvčerom sme dostali prvý plagát a včera sa nám konečne naskytol pohľad na prvý teaser. Ten síce neodhaľuje nič podstatné ohľadom príbehu alebo postáv, ale slúži skôr ako oznámenie. Amerika totižto potrebuje záchranu, ktorou bude nastolenie očisty. O distribúciu filmu sa postará štúdio Universal, zatiaľ čo na produkcii pracuje Jason Blum a jeho Blumhouse spolu s Michaelom Bayom a jeho produkčnou firmou Platinum Dunes.

The First Purge
Zdroj: slashfilm.com

Prvý teaser na horor Očista 4 je tu!

Štvrtá časť série bude napísaná Jamesom DeMonacom, rovnako ako Očista, Očista: Anarchia a Očista: Volebný rok. Zmena však prichádza v réžii filmu. Zatiaľ čo doposiaľ režíroval práve DeMonaco, tentokrát si na režisérsku stoličku sadne Gerard McMurray. Ten má na konte zatiaľ iba jeden celovečerný film, a to Burning Sands od Netflixu. Vo filme taktiež nečakajte herca Franka Grilla, ktorý sa v tejto časti neobjaví. O tom sme vám však viac napísali v tomto článku. Miesto neho sa môžeme tešiť na mená ako Y’Lan Noel (The Spartan King), Lex Scott Davis (Toni Braxton: Unbreak My Heart), Joivan Wade (The Weekend Movie), Luna Lauren Velez (Vyšší záujem) a Marisa Tomei (Spider-Man: Návrat domov).

Stále však čakáme na bližšie informácie ohľadom seriálu, ktorý by mal slúžiť ako spin-off série. O ten by sa mal ako scenárista a režisér postarať sám James DeMonaco. Film The First Purge (Očista 4) uvidíme už 4. júla 2019, na Deň nezávislosti. Samozrejme, nič iného sme ani nemohli čakať.

Tak čo, tešíte sa na návrat obľúbenej hororovej série? Dáte šancu aj štvrtej časti, ktorá bude slúžiť ako prequel?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -