Baba Jaga sa vracia ako neúprosný asasín v prvom traileri na John Wick 2

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prišiel ten moment, na ktorý sme všetci tak dlho čakali. Po prvých posteroch a po teaseri na trailer sme mali potrebu vidieť viac. Našťastie práve prebieha New York Comic Con, a John Wick tam mal vlastný panel. A tak sme konečne dostali prvý trailer na pokračovanie najlepšie spracovanej prestrelky sveta. Naša „Baba Jaga“ je späť, a verte mi, bude to drsné. No nič, presvedčte sa sami.

Ako môžeme vidieť, trailer je plný akcie, a celý film sa bude niesť rovnakým štýlom. John má nového psa, auto, už mu stačia len zbrane a má všetko čo potrebuje k úžasnému akčnému filmu. Pozrime sa spolu na pár vecí, ktoré zatiaľ o filme vieme.

Čo je zatiaľ známe o filme John Wick 2?

Počas panelu na New York Comic Cone ľudí zaujímalo, aký čas po prvom dieli sa odohráva pokračovanie. Ako sami vieme, niekedy je to krátky čas, no niekedy aj roky. Vyjadril sa k tomu režisér filmu Chad Stahelski. Ten Nám oznámil, že pokračovanie Johna Wicka sa bude odohrávať iba štyri dni po jednotke. Vyzerá to tak, že John nebude mať vôbec čas si oddýchnuť.

Čo Nám režisér filmu no aj sám Keanu Revees potvrdili už dávnejšie je to, že film bude dva krát akčnejší než jednotka. Keď sa spätne pozrieme na prvý diel, tak Nám je asi jasné, že dvojka bude solídne najakčnejší film tohto roku. Vo filme si strihne rolu aj Laurence Fishburne, postavu s menom the Bowler King. Ten je Johnov kamarát, a medzi postavami a hercami by mala fungovať úžasná chémia.

V neposlednom rade vieme, kde sa bude film odohrávať. Strávime viac času v hoteloch známych z jednotky. Okrem toho sa však John dostane aj do krásneho Ríma, kde si bude vybavovať účty. Nakoniec sa pozrime, o čom vlastne pokračovanie bude.

O čom bude pokračovanie o Babe Jage?

“Keanu Reeves sa vracia v pokračovaní k hitu z roku 2014 o Johnovi Wickovi, ktorý je nútený odísť z dôchodku, aby získal kontrolu nad cechom medzinárodnej organizácie nájomných vrahov, v ktorom sa udejú nemalé sprisahania.Viazaný krvnou prísahou cestuje John do Ríma, kde sa musí postaviť do cesty jedným z najnebezpečnejších zabijakov na svete.”

Nový plagát ku filmu John Wick 2
Nový plagát ku filmu John Wick 2

Film uvidíme v kinách 23. februára 2017. Tešíte sa rovnako ako my?

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -