Nová ukážka a tiež odhalené názvy epizód. Kedy sa môžeme tešiť na štvrtú sériu Stranger Things?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Je len málo takých, čo by nepoznali seriál od Netflixu s názvom Stranger Things. Tento strašidelný sci-fi seriál patrí medzi naozaj obľúbené, vďaka čomu na ďalší rok vyjde už štvrtá séria. Aby nás tvorcovia na túto sériu navnadili, vypustili von ďalší teaser trailer štvrtej série Stranger Things. A aby toho nebolo málo, známe sú už aj názvy jednotlivých epizód.

Zatiaľ všetky tri série mali osem epizód, no štvrtá séria túto tradíciu preruší. Bude mať totiž o jednu epizódu viac a pôjde tak o deväťdielnu sériu. Táto zmena je minimálna. Čo sa nezmení sú herci, a tak sa môžete tešiť na Millie Bobby Brown (Eleven), Winonu Ryder (Joyce Byers), Davida Harboura (Jim Hopper), Noaha Schnappa (Will Byers), Gatena Matarazza (Dustin Henderson) alebo Finna Wolfharda (Mike Wheeler).

Teaser trailer štvrtej série Stranger Things

Trailer je len o niečo dlhší ako minúta, no na pripomenutie sa seriálu stačí. Vidieť a počuť môžeme Eleven, ktorá píše Mikeovi, ako dlho sa nevideli. Môžeme vidieť aj to, že si Eleven celkom užíva školu, aj keď jej veľmi nejde kamarátenie sa. Mikeovi ale píše, že sa teší na jarné prázdniny, ktoré budú najlepšie (aj preto, že budú spolu). V traileri ďalej vidíme aj Jonathana, Willa a kopec strieľania a výbuchov.

Jarné prázdniny teda asi nebudú úplne také idylické a krásne, ako si Eleven predstavuje. Potvrdzuje to aj herec Wolfhard, podľa ktorého ide zatiaľ o najtemnejšiu sériu. Niet sa čomu čudovať, veď tvorcovia sa práve o to snažia, aby každá ďalšia bola lepšia, strašidelnejšia a plnšia rôznych emócií. O štvrtej sérii nám niečo napovedia aj názvy jej deviatich epizód:

  • 1. epizóda – The Hellfire Club
  • 2. epizóda – Vecna’s Curse
  • 3. epizóda – The Monster And The Superhero
  • 4. epizóda – Dear Billy
  • 5. epizóda – The Nina Project
  • 6. epizóda – The Dive
  • 7. epizóda – The Massacre At Hawkins Lab
  • 8. epizóda – Papa
  • 9. epizóda – The Piggyback

Z niektorých názvov sa dá teoreticky odvodiť to, na čo narážajú alebo o čom by mohli byť, no občas je lepšie nehádať a nechať sa prekvapiť, ako byť neskôr sklamaný z nenaplnených fanúšikovských teórií. A to hlavne vtedy, keď vieme, že séria bude za chvíľu vonku. Očakáva sa totiž, že štvrtú sériu Stranger Things uvidíme niekedy v lete roka 2022.

Čo vravíte na túto krátku ukážku? Tešíte sa už na štvrtú sériu? Dajte nám to vedieť dole do komentárov.

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -