Sériový vrah Ted Bundy ožíva a v projekte sa ocitá aj frontman kapely Metallica! V akej úlohe sa legenda objaví po boku Zaca Efrona?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ted Bundy film si pripisuje veľké mená

Vo filmovom svete sa opäť dejú veľké veci. Do nadchádzajúceho filmu Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile prichádza legenda. Po prvýkrát v živote sa frontman kapely Metallica, James Hetfield, ukáže na striebornom plátne v hranom filme. Na starosť dostal postavu, ktorá je starým kamarátom Teda Bundyho. Túto titulnú postavu filmu si zahrá talentovaný Zac Efron. O tejto veľmi zaujímavej novinke sme sa mohli dozvedieť z oficiálneho účtu kapely Metallica na sociálnej sieti Instagram. Ohľadom Jamesovej úlohy a filmu samotného nám bolo povedané všetko potrebné:

„Žiaden odpočinok sa nekoná. James opäť strávil niekoľko svojich voľných dní medzi turné pred kamerou pod vedením Akadémiou nominovaného režiséra Joeho Berlingera, pričom pre neho natočil scény na nadchádzajúci film Extremely Wicked, Schockingly Evil and Vile. Film sleduje vzťah medzi notoricky známym sériovým vrahom Tedom Bundym (Zac Efron) a jeho priateľkou, ktorú stvárni Lily Collins. Tá v tom čase ešte nevedela o zločinoch svojho priateľa.“

Zdroj: wallpaperscave.com

Tento príspevok samozrejme pokračoval ďalej a prezradil nám, koho presne si vlastne Hetfield zahrá. Konkrétne prezval úlohu policajného dôstojníka, ktorý sa zúčastnil zatknutia Teda Bundyho pri podozrení z vykonania vraždy.

„James si zahrá dôstojníka Boba Haywarda, veterána policajnej hliadky v Utahu. Stal sa prvým policajtom, ktorému sa podarilo zatknúť Bundyho. Stalo sa tak v roku 1975 po tom, ako zistil, kto je vrahom a v Bundyho aute našiel vražedné zbrane. Bude to naozaj dramatická úloha, ktorá bude mať iný charakter, ako by sa mohlo pozdávať.“

Každý skutočný fanúšik Metallicy musí vedieť, že režisér Joe Berlinger a James Hatfield si spoluprácu nevyskúšajú po prvýkrát. Stretli sa totiž už v roku 2004, kedy sme si vďaka vyššie menovaným mohli vychutnať nádherne spracovaný dokument menom Metallica: Some Kind of Monster. Teraz sa stretnú opäť a pokúsia sa nám priniesť niečo „Extrémne skazené.“

Naštartuje hudobník svoju hereckú kariéru?

Pre dlhoročného hudobníka to bude prvý hraný film, v ktorom bude mať tú česť ukázať svoj prirodzený talent. No treba pripomenúť, že táto legenda si už stihla skúsiť pár animovaných postáv. Naposledy sme si ho mohli všimnúť v seriáli Skylanders Academy od Netflixu, kde sa mu ušla postava Wolfganga. Taktiež sme ho začuli v seriáloch ako American Dad! a Simpsonovci, kde stvárnil samého seba. Aby toho nebolo málo, svoj hlas prepožičal hneď niekoľkým postávam po boku ďalšej metalovej ikony, Mikea Pattona, v animovanom filme Metalocalypse. Okrem toho sme jeho hlas mohli počuť aj v Disney filme Barbar Dave.

Zdroj: evanino.com

V hranom filme Hatfield po prvýkrát stvárni niekoho iného, ako samého seba a určite sa máme načo tešiť. Predsa len, počin je ozajstným lákadlom a v projekte sa začínajú objavovať samé zvučné mená – okrem vyššie spomenutých to sú aj John Malkovich, Jim Parsons a ďalší. Preto neostáva nič iné, ako si počkať na nové informácie, ktoré by sa mohli dostaviť už čoskoro.

Zdroje: instagram, imdb

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -