DC to skúša s animákmi! Pozrite si prvý trailer na film s milovaným superhrdinským tímom Teen Titans!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

DC to skúša s celovečernými animákmi! Prvý Teen Titans Go! trailer je tu!

Nie, nie, tentoraz tu nevravíme o originálnych DC animákoch, ktoré každoročne vychádzajú na blu-ray a dvd. DC a Warner Bros to idú skúsiť s veľkým animovaným filmom, s kinopremiérou po celom svete. Vyvoleným námetom sa stalo obľúbené komiksové zoskupenie Teen Titans, ktoré sa verejnosti mimo komiksov ukázalo hneď v niekoľkých animovaných televíznych seriáloch.

Najobľúbenejšou verziou sa stala tá prvá, seriál z roku 2003. Nie len že mnohým ľuďom boli vtedy Titans prvýkrát mediálne predstavení, seriál sa stal rovnako kvalitným ako jeho dnes už legendárny prechodcovia, Batman: The Animated Series alebo Superman: The Animated Series. Neskôr však prišla nová éra animácie a kompletne nový seriál Teen Titans Go!, ktorý vyzerá úplne rovnako ako nasledujúci filmový trailer.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=p4HrpCPquk4]

Animovaný film podľa seriálu?

Toto je veľký animovaný film, a takto by vyzerať rozhodne nemal. Seriál Teen Titans Go! je však pomerne úspešný seriál, ktorý sa môže pýšiť trefným humorom, no a to je jediná vec, ktorá je na traileri dobrá. Samotné štúdio si z neho robí srandu. A síce to je dobré znamenie, problém s animáciou to nerieši. Toto bude musieť veľmi fungovať, aby sme im dokázali odpustiť televíznu animáciu. No a nie len to, tento film sa snaží presadiť dobrý humor, no funguje to len pri oznamovaní traileru. Scéna z filmu následne vyzerá ako kompletne robená pre deti. Čo teda máme čakať?

Absolútne netušíme, no zatiaľ povieme, že nás to nepresvedčilo. Možno ak by sme boli fanúšikmi seriálu, no už len povedať túto vetu je zlé, keďže tak by to fungovať nemalo. Uvidíme teda, čo sa z toho stane. Netušíme, prečo toto Warner Bros začalo. My už dlho vravíme, že chceme veľký DC originálny animovaný film ako Batman: Killing Joke alebo animované Justice League filmy, ktoré by len dostali krásnu animáciu, niečo podobné ako to tento rok robí Sony s animovaným Spider-Manom! No toto zatiaľ vyzerá ako veľký krok dozadu! Našťastie, ak film nevyjde, Titans sa tento rok predstavia v temne ladenom hranom seriáli, na ktorý sa zatiaľ veľmi tešíme!

Čo vravíte na Teen Titans Go! trailer? Presvedčil vás o videní animáku? Preferujete radšej šýl originálnych DC animovaných filmov? Prečo sa podľa vás Warner Bros rozhodlo s DC ísť do animovaného prostredia? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Najprv som si nechcel pustiť ani ten trailer lebo som si povedal že to bude na 100% nejaká cringe hovadina ale tie narážky na Wonder woman film a Aquamana a celkovo ma pobavilo.. :D takže trailer pobavil ale či si to pozriem celé to si ešte premyslím ale asi skôr nie ako hej

    • Ta animácia ma teda vytočila! Takto urobiť veľký animák :D Ale keď sa to teda berie ako adaptácia seriálu tak nech to vyzerá jak to vyzerá :D Seriál je inak pozitívne hodnotený práve kvôli humoru, tak asi treba odsledovať pár častí :D

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -