Už len pár dní do 6. a zároveň poslednej série Teen Wolf!

Nenechajte si ujsť

Uvrešťané fanúšičky populárneho seriálu Teen Wolf majú dôvod vrieskať. A tým je to, že o pár dní, presnejšie 15. novembra výjde prvá časť novej série Teen Wolf. Prvých 10 minút prvej časti je už k dispozícii na zhliadnutie a tak máme ponúknutý úvod do tohto nadprirodzeného seriálu. Roky idú, niečo začína a niečo končí a inak to nebude ani s Teen Wolfom. Po 6 rokoch mu dávame zbohom. Poďme sa však pozrieť bližšie na to, čo o sérii vieme.

Teen Wolf

Zbaví sa seriál nadobro Stilesa?

Kvôli zraneniam, ktoré predstaviteľ seriálového Stilesa (Dylan O’Brien) utrpel pri natáčaní filmu The Death Cure, sa špekulovalo o tom, že Dylan si už v Teen Wolfe nezahrá. Dokonca sa kvôli nemu odložilo natáčanie Teen Wolfu. Nakoľko to je však veľmi obľúbená seriálová postava v druhej polovici 6. série by sme ho mali očakávať späť. Jeho zmiznutie by vraj malo byť vďaka novým záporákom Ghost Riderom. Tí by mali mať moc vymazať ľuďom spomienky a tak si počkáme kým Stilesovým priateľom dopne, že kto to vôbec je a že by ho mali ísť hľadať. A samozrejme zachrániť, čo je hlavnou prísadou seriálu. Skoro ako policajné motto „Pomáhať a chrániť“.

Teen Wolf

Nový záporáci?

Ako záporák by sa mal tiež objaviť vlkodlak nacista držaný doktormi v labáku. Vraví sa aj o tom, že sa objaví nechválne známy Peter Hale v spojitosti s Púštnou vlčicou. Ale to všetko sú len konšpirácie, tak si počkáme na to čo nám seriál naozaj prinesie. Jednou z takýchto vecí je odchod Arden Cho (Kira), ktorý oznámila hneď po konci 5. série. Takže nakoniec to vyzerá, že Scott ostane na ocot? V seriáli sa objavia aj nové postavy a medzi nimi aj možná vyvolená. Veď ako sa vraví „Do tretice všetko dobré.“ A tri krát dva je šesť (ťažká matematika) a teda aj 6. séria Teen Wolfu, ktorá nemôže byť iná ako prinajmenšom dobrá. V článku vám prikladáme aj promo video, nech viete na čo sa tešiť. Vidíme sa pri ďalšom článku.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -