Nadupaný ansámbel hercov v novom animáku o Ninja korytnačkách. Na ktoré osobnosti sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Obsadenie filmu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Nie je nič bláznivejšie ako spojiť korytnačky, tínedžerov, mutáciu a bojové umenie. A predsa sú tu s nami obľúbené Ninja korytnačky už zhruba štyridsať rokov. Začali ako komiksy, no postupne sa predrali aj do hraných a animovaných filmov a seriálov. A jeden takýto animovaný film s názvom Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem spoznal svoje obsadenie.

Projekt nám ukáže štyri korytnačky v čase, keď sa rozhodli vyjsť spopod mesta New York na jeho povrch. Tam sa cez hrdinské činy snažia získať srdcia jeho obyvateľov a byť akceptovaní ako normálni tínedžeri. S priateľkou April O’Neilovou taktiež pracujú na zvrhnutí známeho zločineckého syndikátu. Všetko im ale čoskoro začne prerastať cez hlavu, čomu nedopomôže ani útok armády mutantov.

Ninja korytnačky mutant mayhem jackie chan
Dabingoví predstavitelia Splintera a korytnačiek; Zdroj: variety.com

Armádu mutantov nadabujú známe mená

Štyroch bratov, korytnačky, budú dabovať mladí herci – Nicolas Cantu (Leo), Shamon Brown Jr. (Mikey), Micah Abbey (Donnie) a Brady Noon (Raph). Za to majstra Splintera nadabuje ostrieľaný veterán vo svete bojových umení a herectva, ktorým nie je nik iný ako Jackie Chan. Ich priateľku a prvého ľudského spojenca, April O’Neil, zas nadabuje herečka a komička Ayo Edebiri.

Skupinu zloduchov však tvoria naozaj zvučné mená. Herci Seth Rogen a John Cena nadabujú mutantiu dvojicu obľúbenú najmä zo seriálov, diviaka Bebopa a nosorožca Rocksteadyho. Z herečky Rose Byrne sa stane krokodíl(ica) Leatherhead, zatiaľ čo herečka Maya Rudolph nadabuje zrejme mimozemšťanku z rasy, ktorú tvoria hovoriace mozgy – Cynthiu Utrom.

Ani zbytok osadenstva nestojí za zahodenie. Zvyšných mutantích zločincov nadabujú herci Ice Cube (mucha Superfly), Paul Rudd (jašterica Mondo Gecko), Hannibal Buress (žaba Genghis Frog) a raper Post Malone (raja Ray Fillet). Uvidíme aj známeho šialeného vedca Baxtera Stockmana, ktorému hlas prepožičia skvelý Giancarlo Esposito. Hviezdami nabitý film o obľúbených tínedžeroch s panciermi vyjde v kinách 4. augusta 2023.

Čo hovoríte na toto nadupané obsadenie? Tiež sa už neviete dočkať výsledného filmu?

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -