Skvelý vizuál a tínedžerské vylomeniny v prvom traileri na animák Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Zelení hrdinovia opäť pribehnú do kín. Tentoraz v animovanej filmovej podobe. Ninja korytnačky mali už veľa rôznych verzií – hraných, kreslených, animovaných, filmových. Prvý trailer na Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem nám však ukazuje, že tento animák bude iný. A to aj vďaka inovatívnej animácii, ktorú doteraz použilo len pár filmov.

Prvýkrát sme ju videli v úspešnom filme Spider-Man: Paralelné svety, ktorý tento rok dostane pokračovanie. Použili ju však aj ďalšie úspešné filmy, medzi ktoré patrí animák z roku 2021 s názvom Pripojení či kandidát na tohtoročného Oscara za animovaný film – Kocúr v Čižmách: Posledné želanie. Ďalším iným aspektom, ktorý však nie všetkých potešil, je to, že korytnačky budú skrz-naskrz tínedžermi.

Prvý trailer na animák Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Aj napriek tomu, že v anglickom názve pre projekty ohľadom korytnačiek je jasne napísané, že ide o tínedžerské mutantie ninja korytnačky, nie v každom projekte ich v takomto veku vidíme. Veľakrát sa chovajú a vyzerajú staršie, na čo si určite viacerí zvykli a neteší ich veľmi fakt, že v novom traileri sú štyria bratia blázniví, hraví a jednoducho v puberte.

Aj napriek tomu však môže ísť o príjemnú zmenu. Ich mladosť vidíme na prvých záberoch v podobe nahrávania šialených videí, pri ktorých ničia pomocou ninja zbraní rôzne druhy ovocia. Tým rýchlejším sa ďalej v traileri určite podarilo zachytiť aj dvoch záporákov. Ukázali sa tam totiž diviak Bebop (Seth Rogen) a nosorožec Rocksteady (John Cena). V rýchlosti sa predstavil aj majster Splinter (Jackie Chan) a April O’Neil (Ayo Edebiri).

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem plagát
Zdroj: instagram.com

Tej Leo (Nicolas Cantu), Mikey (Shamon Brown Jr.), Donnie (Micah Abbey) a Raph (Brady Noon) vysvetľujú celkom vtipne ich vznik a pôvod. Vo filme sa ale bude nachádzať veľa ďalších postáv, konkrétne zloduchov, ktorých nadabujú pomerne veľké mená ako Rose Byrne, Maya Rudolph, Ice CubePaul RuddHannibal Buress, Post Malone či Giancarlo Esposito. Film príde do kín 4. augusta 2023.

Čo hovoríte na prvé zábery z teraz už očakávaného animáku? Tešíte sa na neho aj vy?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -