Telekom rozdáva až 30 GB dát na leto zadarmo

Nenechajte si ujsť

Telekom rozdáva dáta od 250 MB dát až do 30 GB!

Slovenský mobilný operátor Telekom rozdáva dáta zadarmo na leto. V mesiaci júl ich dostaneme od pár MB až po 30 GB. To, koľko dát dostaneme, závisí od nášho programu. Akcia platí od dnes až do konca júla. Dáta sú neprenosné, takže keď ich neminieme, nebudeme ich môcť využívať nasledujúci mesiac.

Telekom rozdáva dáta
Zdroj: glob.zoznam.sk

Kde si dátový balíček aktivovať?

Dátový balíček sa aktivuje úplne jednoducho. Ak nemáte aplikáciu Telekom vo svojom mobilnom telefóne, tak najprv si ju musíte nainštalovať – či už pomocou Google Play alebo Apple App Store. Prihlásite sa do nej pomocou vášho telefónneho čísla.

Keď ho zadáte, príde vám overovací SMS kód, ktorý sa vám automaticky zadá do aplikácie. Potom na vás už len vyskočí nová ponuka a vy si ju jednoducho uplatníte. Ak sa vám neukázala, stačí kliknúť na záložku Dáta, zvoliť si jednorázový dátový balíček a „kúpiť“ si Letný balík dát, ktorý má cenovku 0,00 €.

huawei android telefon
Zdroj: mashable.com

Letných balíčkov dát je tento rok vcelku dosť. Na slovensku ich má napríklad mladý operátor 4ka. V nej zákazníkom rozdávali až 300 GB dát. V Českej republike má najväčšiu letnú akciu T-Mobile, ktorý ponúka dokonca neobmedzené dáta počas celých letných prázdnin. My na Slovensku si na túto akciu však asi budeme musieť pár rokov počkať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Koľko dát mám v balíčku?

Ak si pokladáte túto otázku, odpovie vám na to buď priamo aplikácia Telekom, ktorá vás vopred upozorní, koľko dát si aktivujete, alebo taktiež aj tento informačný obrázok. (Ak viete, ktorý program máte zakúpený.)

Využijete letnú akciu od Telekomu? Príde vám množstvo dát na leto fér voči tomu, koľko si mesačne platíte za paušál?

Zdroj: telekom.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -