Prečo sú televízne stanice ozajstné zlo?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Jednoducho zlo

Zlo. Temnota. Stupidita. Hrôza. Je mi zle, keď prepnem na Joj-ku alebo na Novu, a vidím, čo práve dávajú, lebo ak deti začnú páchať samovraždy, tak jedine z toho, aký stupídny obsah beží na niektorých českých a slovenských TV. Vážne. Ak by som si mal vybrať medzi smrťou a maratónom Súdnej sieni na Jojke, dobrovoľne by som sa zabil.

Staré dobré časy

Mnohí dedkovia a babky spomínajú na staré dobré časy socialistické, a na to, aké super veci tam chodili. Samozrejme dnešné deti by to moc nezaujalo, ale malo to v sebe všetko to, čo kinematografia ponúka. Dnešné deti by si asi podrezali žili, ak by so svojimi rodičmi mali pozerať prenos z pohrebu Brežneva. Ak by teraz žil taký Brežnev, tak Slovensko by zaručene nebolo na mape. Možno si poviete: „Ale čo on môže vedieť o socializme a o veciach čo vtedy chodili v telke…“ Ale poviem vám, že stačí vám učebnica dejepisu aby ste socializmus poznali lepšie ako to terajšie čudo čo si hovorí demokracia. Ale to je preč od témy.

TV divák

Stupitida

Dnešné deti prídu domov, zapnú Jojku, a beží „zábavná“ šou, Dobre vedieť! A oni nie len, že sa nič nenaučia, oni k tomu ešte aj zistia, že slovenské osobnosti sú na tom inteligenčne ešte horšie ako oni, a to už je čo povedať. Pokračujú tým, že začnú prepínať stanice. A čo ide na Nove? Vychytávky Ládi Hrušky! Lebo nič nie je lepšie, ako totálny idiot v telke, ktorý vás naučí variť z pneumatiky rizoto. Lebo variť z pneumatiky rizoto vás babka asi nenaučí. To už je naozaj fakt lepšia alternatíva prepnúť na Duck TV [Televízna stanica pre deti DO 3 rokov], a budete mať pri tom rovnaký stupídny výraz, ako pri našich kanáloch.

Lož

Som naozaj fascinovaný tým, ako dlho sa toto zlo šíri po celom Slovensku a Česku. V každej krajine sa nájde kanál podobného typu, ale naše sú extrém. V podstate, ono je to ako cirkev. Pretože: „Pošlite sms v tvare …. na číslo… a môžete vyhrať až 10.000€!!!“ Ale viete koľko vyzbierajú na smskách? Ďalšia vec podobná s cirkvou je, že si vychovávajú svoje ovečky. Nechcem na nikoho poukazovať, ale je to pravda, ktorú by mal každý vedieť.

Stará dáma pozerajúca TV

Brutálne dlhé reklamy

Pamätáte si ešte na čase, bolo to už dávno, keď chodila počas filmu jedna alebo maximálne dve reklamné prestávky? Ak nie, tak je to v poriadku, lebo ja tiež nie. Kedy ako teraz chodilo toľko reklám na lieky? Na autá? Na poisťovne? Na banky? Kde to sme? Nemali by chodiť reklamy na filmy, ktoré pôjdu? Kedysi to tak aj bolo, no teraz… Teraz to nestojí za nič, pretože už aj keď po celej dekáde ide nejaký dobrý film, a pustíte si ho nie preto, že má strašný dabing, ale kvôli tomu, že ten film je fakt dobrý, tak zaspíte na reklamnom spote. Pretože napríklad na Jojke trvá v rozpätí od 8 do 11 minút, a to už je fakt niečo neznesiteľné.

Domyslite si sami..
Domyslite si sami..

Alternatívy

Táto choroba a jej rakovinotvorný obsah sa nedá vymazať. Avšak existujú aj alternatívy. Začnite pozerať Jednotku… Alebo ČT… Sú to celkom dobré stanice. Alebo si radšej zájdite do kina.

Pokračovanie nabudúce

Dúfam, že tento článok nebol príliš ofenzívny. 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -