Štúdio Telltale ohlásilo hru Guardians of the Galaxy aj s prvým Teaserom, zahráme si ju v roku 2017!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Áno, áno vieme, sme filmový portál. To však nemení nič na fakte, že takúto novinku proste musíme šíriť. Predsa len, jedná sa o filmovú/komiksovú adaptáciu, a týmito vecami sa zaoberáme. Ako ste sa už mohli dočítať v nadpise, herné štúdio Telltale games ohlásilo hru Guardians of the Galaxy a rovno pridali aj teaser. Stalo sa tak na The Game Awards, kde sme okrem cien videli aj mnohé oznámenia a ukážky. Telltale Guardians of the Galaxy prichádzajú!

Telltale Guardins of the Galaxy

Ako inak, aj Guardians of the Galaxy budú rozdelení na 5 epizód. Uvidíme ich v roku 2017, avšak presný dátum vydania prvej ešte nepoznáme. Na trh prídu samozrejme aj so Season Passom, možnosť zakúpenia celej hry s malou zľavou. Nevieme však, do akej miery sa bude hra podobať filmu, alebo či na ne bude nadväzovať. Čo nám však oznámil sám výkonný riaditeľ Telltale games, zahráme si za všetkých členov Strážcov Galaxie. Hru si zahráme na PC, konzolách ale aj smartfónoch.

Telltale Guardians of the Galaxy teaser

Bude to ich prvá spolupráca s Marvelom, a práve Strážci Galaxie majú obrovský vesmír, výborný pre hru. Pokiaľ nieste oboznámení so štúdiom Telltale, majú na konte hry ako The Walking Dead, Game of Thrones alebo Batman. Ich hry sú niečo ako interaktívne filmy, založené na príbehu, miesto gameplayu. Sú známi hlavne ich ťahmi, kde si v hre vyberiete nejakú možnosť, no každá vás aj tak zavedie na rovnaký koniec. Aj tak ich hry milujem..

Ja osobne sa veľmi teším na nasledujúci moment

Telltale Guardins of the Galaxy

Foto: wcctech.com, unilad.com, pinterest.com

ZDROJIGN

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -