Filmy

Tak ako Superman, aj Batman bude mať v Justice League klasickú hudobnú tému!

Danny Elfman sa oficiálne dištancuje od Hansa Zimmera a Junkieho XL!

Je to presne tak ako počujete a presne tak ako sme vraveli už v článku o Supermanovej klasickej téme. Danny Elfman sa definitívne hudobne dištancuje od Hansa Zimmera a Junkieho XL. Ak ste teda boli veľkými fanúšikmi ich DC tvorby, jediné čo od nich budete v Justice League počuť bude (pravdepodobne) upravená téma pre Wonder Woman. Batman totižto bude znieť presne tak, ako znel pred takmer 30 rokmi.

Danny Elfman sa dnes radí medzi najlepších skladateľov súčasnosti a má na svedomí mnoho ikonických tém, vrátane práve tej pre Batmana. Od jeho Justice League hudby bude teda mnoho fanúšikov očakávať naozaj veľa. Ako však túto zmenu vezme moderný divák? Nuž, netušíme. Vieme ale, že zmena to bude naozaj veľká. Predsa len, od modernej hudby ideme späť k orchestru, takže názory budú veľmi rozdielne.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=kRZAk2rfESU]

“Nie, nebudete počuť novú tému pre Batmana. Budete počuť Batmanovu tému z Batmana. Batman má iba jednu tému, tú moju. Hans vytvoril naozaj krásnu, dravú a poháňajúcu hudbu, no Batman mal vždy len jednu tému. Batmanovu tému.” povedal v najnovšom rozhovore Danny Elfman. Elfman má teda s Batmanom naozaj dlhú skúsenosť, keďže okrem prvých dvoch pôvodných Batman filmov, tvoril hudbu aj k úspešnému animovanému seriálu. Ak je tu teda človek, ktorý naozaj vie, ako má Batman znieť je to práve on. Samozrejme, nás zaujíma iba to, ako moc odlišne bude vlastne Justice League znieť od ostatných DCEU filmov. Každopádne, počuť v modernom filme klasickú tému zo Supermana a aj z Batmana je niečo, o čom DC fanúšikovia snívali posledných 20 rokov.

Tešíte sa, že Batman dostal do filmu vlastnú tému z roku 1989? Boli by ste radšej, keby hudbu do Justice League robil Hans Zimmer a Junkie XL? Tešíte sa na Justice League? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár