NETFLIXSeriályTrailery

Temná komédia o mladom psychopatovi od Netflixu dostáva prvý trailer!

Trailer pre nadchádzajúcu sériu od Netflixu, ktorá nesie názov The End of the F**king World nám predstavil veľmi temnú komédiu. Ak je niečo, čo dokáže robiť Netflix veľmi dobre v ich najlepších sériach, tak je to určite balans. Medzi svetlom a temnotou, nádejou a hororom, či komédiou a drámou. Či už to znamená príležitostnú nádej končiacej sa epizódy série Black Mirror alebo pridanie postavy, ktorá dokáže vytvoriť smiešnu úľavu v sérii Stranger Things.

temná komédia od Netflixu

Zdroj: therockfather.com

Temná komédia od Netflixu

Vyzerá to tak, že tento istý balans Netflix dobre využije aj nadchádzajúcej sérii The End of the F**king World. Seriál je založený na komikse toho istého názvu, avšak bez použitia hviezdičiek. Komiks vytvoril Charles S. Foreman. Autor popisuje príbeh dvoch teenagerov – Jamesa a Alyssy. Ona je agresívna samotárka, on je zrejme psychopat, ktorý rozmýšľa o vražde, a to veľmi moc. Zamiluje sa doňho a on predstiera, že sa zamiloval do nej. Predstiera to preto, aby zistil kedy a ako ju zabije. Avšak miesto toho sa títo dvaja vyberú na dobrodružstvo v ukradnutom aute. Vtedy po prvý krát začína James niečo cítiť k Alysse. Ide o pocit, ktorý sa mu moc nepáči.

temná komédia od Netflixu

Zdroj: youtube.com

Netflix vypustil trailer pre sériu – Ktorá je už dostupná v Spojenom Kráľovstve. Avšak aj napriek vážnej a potencionálne desivej téme je jasné, že táto show je len komédia. Podľa všetkého to vyzerá tak, že seriál je zameraný na Jamesov pohľad. To je oproti komiksu rozdiel, keďže v ňom sa postavy striedajú a zdieľajú svoju perspektívu.

V obsadení série sa stretneme s Alexom Lawtherom (The Imitation Game, Goodbye Christopher Robin), ktorý si zahrá Jamesa. To značí jeho návrat k Netflixu, po hraní hlavnej postavy Kennyho v tretej sérii Black Mirror, v epizóde “Shut Up and Dance”. Alyssu si zahrá sympatická Jessica Barden (The Lobster, Penny Dreadful), zatiaľ čo Steve Oram (The World’s End) si zahrá Jamesovho otca Phila. Avšak stretneme sa aj s hercami ako sú Gemma Whelan (Game of Thrones), Wunmi Mosaku (Batman V Superman: Dawn of Justice), Navin Chowdrey (Star Wars: The Last Jedi) a Christine Bottomley (Fearless).

Séria The End of the F**king World vyzerá, akoby nasledovala ten istý štýl temnej komédie, ktorý Netflix úspešne použil v ich seriáloch Orange is the New Black a I Don’t Feel at Home in This World Anymore. Hoc je seriál len jedným z mnoho seriálov a filmov, ktoré prichádzajú v roku 2018 na scénu, no určite to je jeden z tých, ktoré vyčnievajú z davu.

Tešíte sa tak isto ako my? Myslíte si, že to naozaj bude tak dobré, ako vyzerá trailer?

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár