Temná stránka Hollywoodu odhalená. Títo slávni herci priznali problémy s drogami a alkoholom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Ako Hollywood položil známych hercov na kolená

Preraziť vo svete filmov a hlavne v Hollywoode, po tom túži azda každý herec. Ako však vraví staré príslovie, nie je všetko zlato, čo sa blyští. A čo sa herectva týka to platí dvojnásobne. Mnohí diváci totiž nevedia, čo sa deje za kamerami či po ukončení nakrúcania. Dnes sa to však dozviete. Títo herci totiž otvorene priznali svoje problémy so zneužívaním omamných látok a drogami, pričom hlavnú rolu v tom zohrala práve sláva.

8. Drake Bell

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Drake Bell (@drakebell)

Herec Drake Bell sa preslávil vďaka mnohým programom zo stanice Nicklodeon. Tento kanál produkuje hlavne seriály a zábavné relácie pre deti a mládež. To, čo sa však Drakeovi stalo, rozhodne zábavné nebolo. V rozhovore pre Bussines Insider totiž herec priznal, že ho ešte ako tínedžera znásilnil jeho dialógový tréner Brian Peck. Toho v roku 2003 odsúdili na 16 mesiacov väzenia.

Drake Bell sa najskôr dostal do povedomia divákov vďaka seriálu The Amanda Show (1999 až 2002). V ňom bola však hlavnou hviezdou Amanda Bynes, ktorá v súčasnosti patrí medzi zhasnuté hviezdy filmového biznisu. Drake Bell potom získal svoj vlastný seriál s názvom Drake a Josh (2004 až 2007). O rok neskôr si zahral hlavnú postavu v paródii na komiksové filmy s názvom Superhrdina (2008).

Traumatizujúce zážitky zo sexuálneho obťažovania si Bell „liečil“ hlavne alkoholom. Napokon však ale podstúpil terapiu, ktorá bola podľa jeho slov svetlom na konci tunela. Dnes už 37-ročný herec dúfa, že svoj život už navždy zmenil a na život mladej hereckej hviezdy chce zabudnúť.

7. Selena Gomez

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

Selena Gomez v súčasnosti patrí medzi najväčšie spevácke a herecké hviezdy. Už od svojich 7 rokov sa objavovala v televízii, skutočnú slávu však zažila vďaka seriálu Kúzelníci z Waverly (2007 až 2011). V tomto sitkome si zahrala hlavnú postavu po boku herca Davida Henrieho, ktorého možno poznáte ako Tedovho syna zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu (2005 až 2014).

Selena Gomez v rozhovore pre Business of Fashion priznala, že sa vďaka svojej sláve v detstve vôbec necítila dobre:

„Mala som 15 alebo 16 rokov a ľudia si ma fotili na pláži. Musím priznať, že pracovať v šoubiznise od 7 rokov nie je nič jednoduché. K tomu sa presťahovať z Texasu do Los Angeles a byť zrazu známa, to nie je pre dieťa dobré. Každý zrazu riešil môj život. Byť na druhej strane a nestarať sa, čo o vás ľudia hovoria, to mi veľmi pomohlo. Vždy sa musím na čas odpratať z Los Angeles do Texasu a napraviť si svoje duševné zdravie.“

6. Raven-Symoné

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Raven-Symoné (@ravensymone)

Herečka, speváčka a skladateľka Raven-Symoné bola takisto v centre pozornosti už od útleho veku. Zahrala si totiž v sitkome Šou Billa Cosbyho (1984 až 1992). Nakrúcanie tohto seriálu vôbec neprebiehalo tak pokojne, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Raven mala vraj problémy s váhou. To jej však povedali producenti seriálu. Ona to prezradila v jednej z epizód relácie zvanej The View (NY Post).

Hovorila tiež o tom, že táto situácia zašla tak ďaleko, že jej pri nakrúcaní producenti odmietali dávať jedlo. Ona vraj na nich kričala so slovami: „Mám 7 rokov a som hladná!“

Mohlo by sa vám páčiť: Naše nové video o slovenskom GTA Vivat Slovakia:

Herečka tvrdí, že teraz je už situácia trochu iná. O mladých hercov sa starajú a existuje aj mnoho organizácií, ktoré zaisťujú to, aby sa tvorcovia k mladým hercom správali dobre. (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -