Temná tvár 70-ročného Jackie Chana. Bil svojho syna, dcéry sa zriekol a stala sa z nej bezdomovkyňa

Nenechajte si ujsť

Zlom nastal pri filme Škola hada z roku 1978, v ktorom mala 24-ročná ikona prvú príležitosť skombinovať bojové umenie s prvkami komédie. Film sa stal v Hong Kongu veľkým hitom, krátko na to nasledovali ďalšie vydarené snímky ako Odvážna hyena, ktorá sa v čase premiéry stala druhým najnavštevovanejším filmom v Hong Kongu. Jackie Chan si začínal robiť silné renomé a čoraz viac sa začínal objavovať aj vo filmoch z americkej produkcie.

Nemanželská dcéra, ku ktorej sa nikdy nepriznal

V súkromnom živote to ale tak ružové nebolo. V roku 1982 Jackieho partnerka a vtedajšia herečka Joan Lin zostala tehotná a krátko na to sa dvojica zosobášila. Herec napriek čakajúcemu potomkovi venoval takmer všetok čas svojej kariére, čoraz viac sa na povrch vynárali aj jeho neresti. Z Jackie Chana sa stal bohém s láskou k hazardu, alkoholu, ale i krásnym ženám, medzi ktorými nechýbali ani prostitútky.

Križovatka smrti
TMDB

Vychádzajúca hviezda bola v 90-tych rokoch romanticky spájaná aj s viacerými herečkami a rodine príliš veľa času nevenovala. Jeho syn Jaycee neskôr prezradil, že za šesť rokov svojho detstva videl otca dohromady asi šesťkrát.

Záletnícky život sa Chanovi naplno vypomstil v roku 1999, keď v médiách prepukla aféra o jeho nemanželskom pomere s modelkou a herečkou Elaine Ng. Joan. Herecká ikona s 19-rokov mladšou niekdajšou kráľovnou krásy dokonca čakala aj dieťa, čo viedlo k obrovskej senzácii. Jackie Chan sa za pomer ospravedlnil a vrátil sa späť k svojej rodine. Paradoxne to bola až medializácia aféry, ktorá herca s rodinou nakoniec zblížila.

Povedal, že som bola príliš dobrá. Tvrdil, že ma posledné roky zanedbával. Vždy bol opatrný a nedôveroval mi. V minulosti ho ženy vždy oklamali, povedal mi, že im nedôveruje. Myslel si, že aj ja som rovnaký typ ženy, ktorej sa nedá dôverovať. Až škandál mu ukázal, kto sa k nemu správal najlepšie, spomína jeho manželka.

Stala sa z nej bezdomovkyňa

Jackie Chan si v médiách sypal popol na hlavu a neskôr povedal, že „spravil chybu, ktorá sa môže stať každému mužovi„. Od svojej milenky i nenarodenej dcéry sa následne kompletne dištancoval a viac sa k nim nepriznal. To však viedlo k vlne ďalšej kontroverzie. Hercova bývalá láska ich dcéru Ettu vychovala ako slobodná matka v Hong Kongu, neskôr sa Etta presťahovala do Toronta. Aj napriek tomu, že mala za otca svetoznámeho herca, nikdy sa k nemu nepriznávala a neskôr prehlásila, že s ním nemá a ani nechce mať žiadny vzťah, upozorňuje Hello Magazine.

Je to môj biologický otec, ale nie je súčasť môjho života. Nikdy pre mňa neexistoval a nikdy ho nebudem považovať za svojho otca. Nepociťujem k nemu žiadnu zlosť, nikdy som nemala záujem stretnúť sa s ním. Kým mám svoju mamu, otca nepotrebujem, povedala Etta.

O príliš šťastnom živote však v prípade nemanželskej dcéry Jackie Chana nebolo možné hovoriť. Etta mala s matkou komplikovaný vzťah, pričom tá na svoju dcéru musela kvôli výbuchom hnevu opakovane volať aj políciu. Etta sa neskôr nechala počuť, že v detstve nikdy nepocítila skutočnú lásku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa NextShark (@nextshark)

 V roku 2017 sa verejne priznala, že je lesbička a o rok neskôr sa zosobášila so svojou priateľkou, o 12 rokov staršou influencerkou. Čoskoro na to dvojica v emotívnom (a dnes už zmazanom videu na YouTube) priznala, že rodiny oboch strán ich partnerstvo neprijali a ich „homofóbni rodičia“ ich nakoniec vydelili. Z dvojice sa stali bezdomovkyne, medializácie sa dočkala fotografia, ako dcéra Jackie Chana čaká v rade vo výdajni na jedlo pre bezdomovcov. Jackie Chan sa ku nej nikdy verejne nehlásil a platí to dodnes. (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Politics, News & Truths (@thewiseguysociety)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -