Brad Pitt a George Clooney hrajú vo filme od tvorcu Marveloviek. Pozrite si prvý trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Wolfs

Brad Pitt a George Clooney sú dvojica, ktorá sa spoločne objavila v niekoľkých filmoch. Svoj najnovší projekt menom Wolfs chystajú od roku 2021, pričom teraz konečne prichádza trailer. Zdá sa, že pôjde o poriadne nápaditý kúsok. Ide o temný triler, v ktorom nechýba poriadna dávka čierneho humoru. Opätovne dokazuje, že toto duo hercov má medzi sebou jedinečnú chémiu.

Oboch sme ich mohli vidieť vo filme Dannyho jedenástka a jeho dvoch pokračovaniach či rovnako krimi komédii Po prečítaní spáľte. Tentokrát si za svoj projekt vybrali jedinečný triler, o ktorý sa štúdiá bili pred tromi rokmi. Očividne každý veril, že bude úspešný.

Nakoniec sa o produkciu projektu podelili Apple Original Films a Columbia Pictures. Pitt mal však jednu podmienku. Chcel, aby sa film premietal aj v kinách, dokonca bol distribúciu pripravený financovať z vlastného vrecka. Nakoniec ju však zabezpečí Sony.

Dvaja osamelí vlci prinútení pracovať spolu

Clooney hrá človeka, ktorý má upratovať a maskovať miesta činov po kriminálnikoch. Práve ho najali na to, aby zakryl zločin, ktorý siaha na vysoké miesta. Na mieste činu sa však zjaví aj druhý človek s rovnakým zameraním (Pitt). Je jasné, že tu veci začnú naberať rýchly spád.

Najväčie problémy však nastanú, keď sú nútení títo dvaja osamelí vlci začať pracovať spolu. Ich noc sa vymkne spod kontroly ešte viac, ako by to mohol ktokoľvek z nich čakať. A vidíme, že napätie medzi dvojicou by sa dalo naozaj krájať.

film wolfs brad pitt george clooney
Zdroj: Apple

Režisér Spider-Manov so šialeným R-kom

Okrem dvoch áčkových hercov bude vo filme oscarová nominantka Amy Ryan, Poorna Jagannathan (známa z Never Have I Ever) či Austin Abrams (seriál Eufória).

Režisérom snímky bol Jon Watts, ktorého môžeme poznať vďaka trojici Spider-Man filmov či aktuálne seriálu The Old Man. Tento raz pripravil kúsok, ktorý samotný Clooney popísal ako „veľmi temný, šialený, R-kový film zo série Dannyho jedenástka“ a po pozretí traileru s ním môžeme len súhlasiť. Snímka príde do kín 20. septembra.

A čo hovoríte vy na trailer na film Wolfs? Páči sa vím opätovné spojenie Pitta a Clooneyho? Pozdáva sa vám temný a zároveň čiernohumorný triler? Dajte nám vedieť v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -