SÚŤAŽ: Dokument TEMPOS sa vracia do kín, zúčastnite sa premietania spolu s Rytmusom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kinosály sú opäť otvorené a spolu s nimi hlási návrat do kín aj hudobný dokument Tempos. Práve jeho premietanie bolo kvôli uzavretiu slovenských kín prerušené, no krstný otec slovenského rapu si našiel svoju cestu späť.

Film hovorí o 30 rokoch v rape legendárneho Patrika “Rytmusa” Vrbovského. Ako sme rozobrali v našej recenziiTempos je skvelo spracovaný film. A čo je najlepšie, vôbec nie je len pre fanúšikov Rytmusa či rapu, ale aj pre ostatných, ktorí jednoducho hľadajú silný motivačný príbeh.

Tempos súťaž

Návrat do kín teraz môžete prežiť v spoločnosti samotného Rytmusa. V spolupráci s Red Bull sme si pre vás pripravili SÚŤAŽ o vstupenky na špeciálne premietanie. Na ňom nebude chýbať ako samotný Rytmus, tak aj tvorcovia dokumentu zo spoločnosti TOXPRO.

Premietanie sa bude konať vo štvrtok 25. júna v CINEMAX Bory v Bratislave. Všetky podrobnosti o súťaži nájdete na našom Instagrame @rewindsk, kde Tempos súťaž prebieha. Alebo stačí kliknúť na príspevok, ktorý nájdete priložený nižšie.

View this post on Instagram

Brány kinosál sú opäť otvorené a spolu s nimi sa do kín vracia aj hudobný dokument TEMPOS! 🎤 V spolupráci s @redbullsk sme si pre vás pripravili SÚŤAŽ o vstupenky na špeciálne premietanie, na ktorom nebude chýbať ani samotný @rytmusking. 🔥 Premietanie sa bude konať vo štvrtok 25. júla v CINEMAX Bory v Bratislave. Treba splniť súťažné podmienky: 1. Zdieľať alebo screenshotnúť tento príspevok na vašu Instastory 2. Označiť nás na túto Instastory – @rewindsk 3. Mať follow na našom Instagram profile @rewindsk Súťaž potrvá do stredy, 24. júla. Neskôr v ten večer súťaž vyhlásime. Držíme palce! ☝🏻

A post shared by Filmy, seriály, hry (@rewindsk) on

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -