Prevracajte čas so špeciálnou edíciou hodiniek Hamilton s tematikou filmu Tenet

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Licencované Tenet hodinky značky Hamilton

Švajčiarsky výrobca hodiniek značky Hamilton nie je vo svete filmových licencií žiadnym nováčikom. V minulosti boli partnermi filmov ako 2001: Vesmírna odysea, celej série Muži v čiernom alebo Interstellar režiséra Christophera Nolana. Pokiaľ ste videli posledný spomenutý, tak viete, že práve hodinky boli dôležitou súčasťou príbehu. Hodinky značky Hamilton.

Tentokrát sa výrobca opäť spája s vizionárom Nolanom, ktorý nám už 12. augusta prinesie svoj očakávaný epos Tenet. Hlavnou témou filmu bude cestovanie v čase, teda lepšie popísané inverzia času, takže spolupráca s výrobcom hodiniek sa priam pýta. A výsledok tejto spolupráce nepochybne stojí za to. Presvedčte sa sami.

Hodinky budú dôležitou súčasťou príbehu

Prevracať čas s nimi môžete maximálne sa ciferníku, no tento zberateľský kúsok aj napriek tomu stojí za každý cent. Dizajnérsky tím značky Hamilton objasnil, že sa v ich katalógu nenašiel žiaden model hodiniek, ktorý by vyhovoval podmienkam tvorcov filmu. Počas osemnástich mesiacov teda pracovali na modifikácii ich hodiniek Khaki Navy BeLOWZERO s technológiou, ktorú režisérov tím vyžadoval.

Vyprodukovali teda množstvo hodiniek, ktoré poslúžili ako veľmi dôležitá rekvizita vo filme. Tam však cesta dizajnérov a výrobcov tímu Hamilton neskončila. Spoluprácu s filmom Tenet oslávili výrobou reálnych hodiniek, ktoré síce nedisponujú špeciálnou technológiou, no čas nám dokážu povedať na sekundu presne.

Špeciálna edícia hodiniek Khaki Navy BeLOWZERO s tematikou filmu Tenet je limitovaná na 888 kusov v každej farbe. Presnejšie sa jedná o verzie s červeným a modrým detailom, teda kľúčovými farbami filmu. Číslo 888 je odkazom na samotný názov filmu, ktorý je palindróm (číta sa rovnako odpredu i odzadu).

Ciferník je zasadený v 46 mm ľahkom titánovom púzdre. O špeciálne balenie sa postaral dizajnér z produkčného tímu filmu, Nathan Crowley. Oba farebné modely stoja 2,095 amerických dolárov, pričom u slovenského predajcu si za ne zaplatíte o stovku viac. Na oficiálnej stránke hodiniek nájdete aj špeciálny interaktívny „hunt“ o kód, ktorý začína o mesiac.

Čo hovoríte na fakt, že práve hodinky budú dôležitou súčasťou a technológiou príbehu filmu? Páčia sa vám oficiálne Tenet hodinky? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: gearpatrol.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -