Tento operátor vám odteraz ponúka veľkú streamovaciu službu zadarmo

Nenechajte si ujsť

Bezplatne ponúka streamovaciu službu

Operátor Digi TV síce aktuálne nepotešil zákazníkov novým cenníkom, ktorý vstúpil do platnosti na začiatku apríla, vyššie cenovky sa teraz snaží kompenzovať dočasným benefitom. Od 3. apríla operátor svojim predplatiteľom sprístupnil streamovaciu službu CANAL+.

Služba CANAL+ je bezplatne dostupná pre zákazníkov satelitnej a káblovej televízie s aktivovaným TV balíkom Premium alebo Platinum a zákazníkov internetovej televízie so základným balíkom TV M, ktorí majú zároveň aktivovaný extra balík Premium Sport.

canal plus
Zdroj: Canal Plus

Našim zákazníkom prinášame ďalší benefit, v podobe streamovacej služby CANAL+, ktorá vám ponúkne množstvo zábavného obsahu. Vychutnajte si akčné filmové príbehy a seriály všetkých žánrov s novinkou v našej ponuke, službou CANAL+. Z bohatého obsahu si môžete vybrať napríklad filmovú sériu Mission: Impossible, seriál Gomora či filmovú komédiu Vlastníci.

Ako získať CANAL+?

Pre využívanie služby CANAL+ je potrebné sa zaregistrovať a stiahnuť si aplikáciu CANAL+.

  • Službu CANAL+ si aktivujete cez tento formulár, alebo môžete kontaktovať Digi TV na zákazníckej linke 0850 211 112. Alternatívou je aj osobná návšteva pobočky.
  • Počas registrácie si zvolíte prihlasovací e-mail a heslo, prostredníctvom ktorých sa budete prihlasovať do služby CANAL+.

Po úspešnej registrácii CANAL+, môžete sledovať filmy a seriály, či vybraný športový obsah, cez podporované Smart TV, na tablete či mobile, alebo cez internetový prehliadač vo svojom počítači. Streamovaciu službu CANAL+ získate bezplatne k vybraným základným balíkom služieb.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -