Tvorcovia seriálu Teória veľkého tresku dúfajú, že dvanásta séria nebude tou poslednou. Aká budúcnosť nás čaká?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak jestvuje niekto, kto očakával koniec tejto legendárnej série, mýlil sa. Seriál z produkcie CBS pravdepodobne do cieľa ešte nedorazil. Všetkými obľúbená Teória veľkého tresku ešte neskončila!

Teória veľkého tresku sa stala najsledovanejším seriálom zo žánru komédia medzi divákmi s vekom 18 49 rokov (zatiaľ), pričom tento fakt nás vôbec neprekvapuje. Ešte stále k nám síce nedorazila ani jedenásta či dvanásta séria, no koniec nenastane ani potom. S ďalšími 48 epizódami, ktoré sa k nám blížia, sa môžeme začať tešiť na pokračovanie. Ale je to naozaj isté?

Spoluautor Chuck Lorre nám všetkým dal nádeje pri rozhovore pre portál The Hollywood Reporter, kde adresoval pár slov na margo seriálu:

“Nikdy sme si nemysleli, že sa dostaneme tak ďaleko. Sme už v jedenástom roku výroby a príde aj dvanásty. Niektorí môžu predpokladať, že sa blížime už do konca, ale stále sme predsa tu. Som tým naozaj prekvapený.”

Big-Bang-Theory
Zdroj: goliath.com

Ešte sa nechystajú povesiť kopačky na klinec

Na rozdiel od mnohých moderných predstavení, Teória veľkého tresku odmieta dopredu vytvoriť príbehové zápletky do budúcna. Chcú dať väčší podnet takým momentom, ktoré k tvorcom jednoducho prídu počas natáčania. Zatiaľ sa im darí uspieť, avšak dokedy to tak bude? Podarí sa im prekonať komediálnych protivníkov, alebo dopadnú ako klasický sitcom Priatelia? K tomu viac povedal televízny producent seriálu, Steve Molaro:

“Pozeráme si každú jednu sériu rad za radou, aby sme videli, čo sme ľudom priniesli za posledných 10 rokov. Dostalo nás to až sem a teraz sa musíme rozhodnúť.”

Vráti sa Sheldon ako strojca večného humoru?; Zdroj: screenrant.com

Pokiaľ ide o veľkú otázku budúcnosti, či bude 13. séria posledná, toto povedal prezident spoločnosti CBS Kelly Kahl, ktorý v nás prebudil optimizmus:

“Pokiaľ to bude možné, potiahneme aj 20 rokov. Dúfame, že v tom budeme ešte dlho – a to dokedy budeme môcť.”

Náklady na jednu časť sú cca 10 miliónov dolárov. Takže treba povedať, že tento seriál nepatrí medzi tie najlacnejšie. Za takýchto okolností je však jasné, že spoločnosti CBS A WBTV pokryjú všetky náklady s plusovými hodnotami na zisku. Pomôcť by k tomu mohol aj impozantný rating, ktorý seriál sprevádza. Ukáže sa podľa vás táto podarená patria pohromade aj v budúcnosti? Sheldon, Leonard, Penny, Raj, Howard, Bernadette i Amy by takéto niečo ešte určite prijali!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah