Terminátor 6 nám predstaví úplne nového zabijáckeho robota! Proti komu si Arnold Schwarzenegger zabojuje tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Terminátor 6 nám predstaví novú éru

Pre filmovú sériu Terminátor to bola doteraz prinajlepšom zmätená a hrboľatá cesta. Už od vydania druhej časti začala kultová franšíza prichádzať s čoraz menej zaujímavými pokračovaniami, pričom posledným pokusom bol plánovaný reboot Terminátor: Genisys. Aj so zdanlivo temnými vyhliadkami sa však James Cameron nevzdá nikdy. Legendárny filmár odmietol sledovať, ako jeho séria smeruje do záhuby a už dávnejšie začal pracovať na úplne novom pokračovaní. Tentokrát však nepôjde o jednoducho ďalšiu časť, nad ktorou mávnete rukou. Najnovší film bude totižto ignorovať všetky ostatné počiny (okrem najlepšieho prvého a druhého dielu).

arnold schwarzenegger terminátor 6
Zdroj: movieweb.com

Návrat ku koreňom neznamená žiadni noví roboti…

Všetkých neskutočne potešili správy, ktoré nás informovali o tom, že do nadchádzajúceho filmu sa vráti aj časť pôvodného hereckého obsadenie. Už dávnejšie sme vám dali vedieť, že na plátne sa opäť predvedie napríklad taká Linda Hamilton (Sarah Connor). Samozrejme by to taktiež nebol Terminátor, ak by sa v ňom neobjavil Arnold Schwarzenegger, ktorý si opäť zahrá ikonického robota typu T-800. Okrem neho sa však pozrieme aj na úplne nového robotického zabijaka. Kto ho stvárni?

Od portálu Deadline sa dozvedáme, že do filmu Terminátor 6 bol obsadený herec Gabriel Luna ako najnovší smrtiaci robot. Práve on bude v novinke spôsobovať protagonistom problémy. Zatiaľ žiaľ ešte netušíme, čím bude jeho nový terminátor odlišný od tých ostatných, no radi sa necháme prekvapiť. Herec teda bude pokračovať v šľapajách mien ako Robert Patrick, Kristanna Loken či Sam Worthington, ktorí v minulosti predstavili iných robotov zabijakov.

garbiel luna terminátor 6
Robotický záporák filmu Terminátor 6; Zdroj: fanfest.com

Gabriel Luna, ktorého môžete poznať ako Ghost Ridera zo seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., však nebol jediný, ktorého filmári do filmu obsadili. Dozvedeli sme sa taktiež, že v pokračovaní si zahrá aj herečka Natalia Reyes, ktorá stvárni hlavnú protagonistku – mladú ženu, ktorá sa ocitne v strede boja medzi ľuďmi a strojmi. Luna a Reyes sa pripájajú k hereckému obsadeniu, ktoré už pozostáva z Mackenzie Davis (Blade Runner 2049) či Diega Bonetu (Scream Queens). Všetko teda vyzerá viac než dobre.

natalie reyes terminátor 6
Kolumbijská herečka Natalia Reyes, protagonistka filmu Terminátor 6; Zdroj: imdb.com

James Cameron, tvorca Terminátora, je tentokrát výkonným producentom, pričom réžiu má na starosti Tim Miller (Deadpool). Výsledok pokračovania, ktoré zamieša karty celej filmovej série, v našich kinách uvidíme 25. júla 2019.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -