Terminátor: Temný osud odhaľuje nové zábery a 10-krát veľkolepejšiu akciu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

Trailer na film Terminátor: Temný osud
Zdroj: youtube.com

Terminátor: Temný osud predstavuje nové zábery

Táto legendárna filmová séria začala ešte v roku 1984, kedy nám James Cameron priniesol príbeh, ktorý nás vydesil, ohromil a pobavil. Séria s ikonickým hercom Arnoldom Schwarzeneggerom na čele sa odvtedy formovala rôznymi smermi. Druhý diel s podtitulom „Deň zúčtovania“ je klasikou, ktorú videl hádam každý filmový fanúšik. Taktiež je všeobecne uznávanou najlepšou časťou celej série.

Žiaľ, od vydania filmu Terminátor 2 (1991) šla séria postupne dolu vodou. To by však už onedlho mala zmeniť novinka Terminátor: Temný osud – už 6. diel tejto série! Ako totižto vieme už celkom dlho, pripravovaný počin bude mať skvelé obsadenie a zaujímavý príbeh.

Zdroj: empireonline.com

Po prvom traileri v nás tvorcovia vzbudili nádej akčným návratom ku koreňom. Novinka zatiaľ vyzerá naozaj šialene explozívne, no zároveň podobne ak oný milovaný druhý diel série.

Optimizmus vzbudzuje aj nová featurette, ktorá obsahuje viacero nových záberov z pripravovaného filmu Terminátor: Temný osud. Taktiež je doplnená o vyjadrenia Jamesa Camerona, Tima Millera, Arnolda Schwarzeneggera a v neposlednej rade Lindy Hamilton. Tá, okrem iného, pôsobí ešte viac badass ako kedykoľvek predtým:

„Ty kovový sku*vysyn!“

Čo vravíte na nové zábery z pripravovaného pokračovania série Terminátor? Zachráni podľa vás Temný osud povesť týchto legendárnych filmov, alebo sa vám novinka nepozdáva? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -