Čo nám testovacie premietania prezradili o rekordnej dĺžke Avengers: Endgame?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už nejaký ten piatok kolovali po internete pikošky o tom, že sa dĺžka filmu Avengers: Endgame priblíži trom hodinám. Išlo by tak o vôbec najdlhší film v Marvel Cinematic Universe, hneď po Infinity War s časovkou 2 hodiny a 40 minút. Tieto teórie sa potvrdili iba pár dní dozadu, kedy bratia Russovci oznámili, že testujú trojhodinovú verziu filmu.

Naozaj tak pôjde o rekordnú dĺžku, pričom nie každému divákovi môže byť príjemné sedieť tak dlhý čas na jednom mieste. Režiséri prezradili, že majú za sebou už štyri testovacie premietania. Čo sme sa teda dozvedeli z názorov na trojhodinovú verziu štvrtých Avengers?

Testovacie premietania Avengers: Endgame

Anthony Russo sa pochválil tým, že pre divákov film premietali už štyrikrát. Počas prvých troch premietaní sa vraj ani jedna osoba nezdvihla, aby šla na toaletu. Predsa len, sami to z kín dobre poznáte. Ľudia sú schopní počas filmu odísť na toaletu aj vtedy, keď trvá iba dve hodiny.

avengers: endgame
Zdroj: reddit.com

Práve preto bolo pre bratov Russovcov dôležité otestovať to, či nie sú tri hodiny naozaj prestrelené. Film musí byť zároveň dostatočne dobrý na to, aby mali diváci strach z toho, že by niečo vymeškali. Nuž, fanúšikovia predĺženej verzie Pána prsteňov s tým určite nebudú mať problém.

„Film sme pre divákov premietali už štyrikrát. Počas prvých troch premietaní sa ani jediná osoba nezdvihla a nešla na toaletu.“

Joe Russo dodal, že štúdio s nimi taktiež súhlasí ohľadom toho, ktorý príbeh je pre film najlepší. Určite tak ostanú pri trojhodinovej dĺžke.

bratia russovci avengers marvel
Zdroj: marvelstudiosnews.com

„Aktuálne si myslíme, že sa filmu darí dobre a mali sme výborné reakcie aj od nášho testovacieho publika. Sme veľmi spokojný s jeho aktuálnym stavom. Stále však na ňom budeme pracovať. Ešte sme s ním neskončili.

Joe pokračoval s tým, že na vyrozprávanie naozaj komplikovaného príbehu so silnými emotívnymi momentmi postáv potrebujú dostatok času. A práve tri hodiny sa im zdajú ideálne a dostačujúce.

Čo hovoríte na doposiaľ rekordnú dĺžku v MCU? Dokážete v kine presedieť viac ako dve a pol hodiny? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -