Testovacie premietanie filmu Deadpool 2 dopadlo lepšie ako jednotka! Máme sa tešiť na úžasné pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Testovací screening filmu Deadpool 2

Skúšobné premietanie filmu Deadpool 2 sa skončilo a pocity sú lepšie ako po prvom filme. Ryan Reynolds si konečne splnil svoj sen a od roku 2015 to so svojou novou „hrdinskou“ postavou dotiahol naozaj ďaleko. Po filme Deadpool sa do pokladnice dostal poriadny balík peňazí a to mohlo znamenať len jediné. Pokračovanie, ktoré musí byť ešte lepšie, ako predchádzajúci film. Síce boli na začiatku projektu problémy s pôvodným režisérom Timom Millerom, avšak problém nakoniec vyriešil niekto iný. Kvôli nezhodám v príbehu sa na režisérske kreslo dostal David Leitch a nič lepšie sme si ani predstaviť nemohli.

Zdroj: cinepop.com.br

Ako sa ukázalo, testovacie premietanie dopadlo podľa predstáv. THR uviedlo, že Deadpool 2 dopadol lepšie, ako prvý film. Po niekoľkých premietaniach si film zaslúžil krásnych 98 bodov zo 100. Takéto najvyššie bodovanie sa filmu podarilo až do tretice, kedy si prvé dve premietania odniesli menej bodov – prvé premietanie 91 a druhé 97 bodov.

Bude Deapool 2 lepší ako jeho predchodca?

Postavy ako Colossus a Negasonic Teenage Warhead prekonali všetky očakávania, ale takéto bodovania sú niekedy naozaj podivuhodné. Neexistuje ani spôsob, ktorým by sa zistilo, ako spomínané bodovanie prebieha. Možno správnym strihom? Alebo dobre zasadená hudba do filmu? Pre príklad, minulý rok sa štúdio Marvel „chválilo“ 100 bodovým hodnotením pri filme Strážcovia Galaxie Vol. 2. Páčil sa vám film natoľko, že by ste mu dali tak vysoké hodnotenie? Som toho názoru, že pokračovanie nebolo až tak kvalitné, ako predchádzajúci film. Preto len dúfať, že mu film Deadpool 2 nepôjde príkladom, o čom však silno pochybujem.

Deadpool
Zdroj: space.com

Bez ohľadu na moje slová, štúdio Fox si vybralo ten svoj správny film, s ktorým bude pokračovať ďalej a ktorý podľa všetkého uvidíme v kinách už o pár mesiacov. Najnovší trailer k filmu sme si už mohli pozrieť a tam môžeme vidieť rozdiel medzi jednotkou a dvojkou. Prvý film bol natočený s nižším rozpočtom. Ten druhý si už dal záležať na každom detaile a preto len dúfať, že všetky použité CGI efekty budú zvládnuté na výbornú. To všetko sa však dozvieme už 17. mája, kedy sa film dostane konečne na zaslúžené strieborné plátno!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -