FilmyTrailery

Miles Teller sa stáva vojakom, ktorý čelí PTSD z vojny v Iraku vo filme Thank You For Your Service

Nech už ich režíruje ktokoľvek, nech tam hrá ktokoľvek, filmov s témou “vojna v Iraku” je hrozne veľa. Všetky sú na jedno kopyto, vždy sa v nich bijeme s post-traumatickou stresovou poruchou a originalita je na bode mrazu. Výnimočných bolo iba pár z nich, a jedným je nepochybne Americký sniper. A práve scenárista tohto filmu, Jason Hall, si zrežíruje svoj prvý celovečerný film. Jeho názov znie Thank You For Your Service a samozrejme, pôjde o vojnu v Iraku a PTSD.

Universal Pictures a DreamWorks dali do sveta prvý trailer, spolu s fotkami a plagátom. Hlavnú rolu si zahrá výborný herec Miles Teller. Z bubeníka (Whiplash) sa teda vypracoval až na vojaka. Dokáže takáto mladá herecká posila okoreniť film na toľko, aby sa odlišoval od všetkých ostatných filmov s podobnou tematikou? Miles si zahrá vojaka menom Adam Schumann. Film bude adaptáciou knihy od Davida Finkela.

Thank You For Your Service – Trailer 1

Film rozpovie príbeh o skupine amerických vojakov, ktorí sa vracajú z Iraku. Všetci sa snažia vrátiť do ich bežných životov s manželkami a deťmi. Spomienky na muky a vojnu ktorú prežili, sú silnejšie ako oni. Bojujú s PTSD (post-traumatická stresová porucha) a snažia sa opäť žiť normálny život. Dokáže Adam Schumann spolu s jeho kamarátmi prekonať tieto spomienky?

Okrem Milesa Tellera v hlavnej role uvidíme Haley Bennett, ktorá si zahrá jeho manželku. Ďalej uvidíme Amy Schumer, Joea Colea, Beulaha Kealea, Scotta Hazea a ďalších… O réžiu a scenár sa postará Jason Hall a produkciu má na starosti Jon Kilik (Hry o život). Čo hovoríte na prvý trailer? Pôjde podľa o vás o kvalitnú psychologickú drámu, alebo film ničím (okrem Milesa) nezaujme? Film uvidíme už 27. októbra 2017!

thank you for your service

Zdroj: comingsoon.net

thank you for your service

Zdroj: comingsoon.net

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár