Miles Teller sa stáva vojakom, ktorý čelí PTSD z vojny v Iraku vo filme Thank You For Your Service

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nech už ich režíruje ktokoľvek, nech tam hrá ktokoľvek, filmov s témou „vojna v Iraku“ je hrozne veľa. Všetky sú na jedno kopyto, vždy sa v nich bijeme s post-traumatickou stresovou poruchou a originalita je na bode mrazu. Výnimočných bolo iba pár z nich, a jedným je nepochybne Americký sniper. A práve scenárista tohto filmu, Jason Hall, si zrežíruje svoj prvý celovečerný film. Jeho názov znie Thank You For Your Service a samozrejme, pôjde o vojnu v Iraku a PTSD.

Universal Pictures a DreamWorks dali do sveta prvý trailer, spolu s fotkami a plagátom. Hlavnú rolu si zahrá výborný herec Miles Teller. Z bubeníka (Whiplash) sa teda vypracoval až na vojaka. Dokáže takáto mladá herecká posila okoreniť film na toľko, aby sa odlišoval od všetkých ostatných filmov s podobnou tematikou? Miles si zahrá vojaka menom Adam Schumann. Film bude adaptáciou knihy od Davida Finkela.

Thank You For Your Service – Trailer 1

Film rozpovie príbeh o skupine amerických vojakov, ktorí sa vracajú z Iraku. Všetci sa snažia vrátiť do ich bežných životov s manželkami a deťmi. Spomienky na muky a vojnu ktorú prežili, sú silnejšie ako oni. Bojujú s PTSD (post-traumatická stresová porucha) a snažia sa opäť žiť normálny život. Dokáže Adam Schumann spolu s jeho kamarátmi prekonať tieto spomienky?

Okrem Milesa Tellera v hlavnej role uvidíme Haley Bennett, ktorá si zahrá jeho manželku. Ďalej uvidíme Amy Schumer, Joea Colea, Beulaha Kealea, Scotta Hazea a ďalších… O réžiu a scenár sa postará Jason Hall a produkciu má na starosti Jon Kilik (Hry o život). Čo hovoríte na prvý trailer? Pôjde podľa o vás o kvalitnú psychologickú drámu, alebo film ničím (okrem Milesa) nezaujme? Film uvidíme už 27. októbra 2017!

thank you for your service
Zdroj: comingsoon.net
thank you for your service
Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -