Thanos ti s novou funkciou na Google zdecimuje polovicu tvojej obrazovky!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako sme sa dozvedeli už pri filme Avengers: Infinity War, stačí jedno lusknutie a polovica všetkého živého je fuč. Samozrejme, Thanos k tomu potreboval rukavicu Infinity Gauntlet a všetkých 6 Kameňov nekonečna. Vám však stačí iba jeden Google a schopnosť napísať meno do vyhľadávača. Áno, Google si pre nás pri príležitosti premiéry filmu Avengers: Endgame pripravil ďalší zaujímavý easter egg!

Tentokrát vám Thanos zdecimuje polovicu vašej obrazovky na počítači alebo mobile. Teda presnejšie vám vymaže polovicu vášho vyhľadávania, pričom dúfame, že nevymazáva aj naše články! Každopádne, na zvrátenie stačí Time Stone a všetko je zase v pohode… Ako teda na to?

Zomrel Thanos v Infinity War?
Zdroj: blu-space.cz

Čo robí Thanos na Google?

Do vyhľadávacieho okienka na Google vám jednoducho stačí napísať slovo „Thanos“. Keď sa vám zobrazia výsledky, napravo od jeho charakterového popisu nájdete rukavicu Infinity Gauntlet. Stačí teda jeden obyčajný klik a zapne sa animácia lusknutia, po ktorej sa rozpadne polovica vášho vyhľadávania na prach. Nuž, rovnaký osud čakal aj naše obľúbené postavy vo filme Infinity War

Pokiaľ si však chcete naozaj prečítať nejaké články a nestačí vám polovica, stačí ďalší klik a pomocou Kameňa času vám ich rukavica vráti naspäť. Vtipnou maličkosťou je, že sa po lusknutí zmenší na polovicu aj „Približný počet výsledkov“, ktorý nájdete hore nad všetkými článkami.

Nezabudnite si zapnúť aj reproduktory, keďže je animácia sprevádzaná aj zvukom. Tento easter egg funguje iba s niektorými prehľadávačmi s určitými nastaveniami, takže vám to môže zabrať pár pokusov, kým to rozbehnete. Pokiaľ sa vám to nechce skúšať na vlastnej „koži“, môžete si pozrieť video, ktoré sme priložili vyššie!

No a pokiaľ si chcete prečítať niečo viac o Avengers, určite klikajte na tento odkaz. Možno vás Thanos nakoniec aj ušetrí…

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -