Thanos prichádza do GTA V! Užijete si s ním viac zábavy, ako vo Fortnite!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Existuje vôbec niekto, kto by nepoznal legendárny titul Grand Theft Auto V? Ide predsa o vôbec najzárobkovejší produkt vo sfére zábavy, pričom ho nedokáže poraziť ani najväčší blockbusterový film na svete. Od roku 2013 sa predalo viac ako 90 miliónov kópií tejto hry, pričom si spolu zarobila cez 6 miliárd dolárov. A to už je celkom príjemná suma, čo poviete? Vôbec sa tomu ale nečudujeme – Hra totižto ponúka stovky hodín neuveriteľnej zábavy v obrovskom otvorenom svete. A čo by tento zážitok dokázalo ešte viac zlepšiť? No predsa nikto iný, ako samotný šialený titán Thanos. Áno, ten z filmu Avengers: Infinity War!

Thanos prichádza do GTA V!

Určite ste neprehliadli, že sa Thanos ukázal aj v hre Fortnite. Bohužiaľ, jeho špeciálny mód netrval moc dlho a tak sme si ho nemohli užiť naplno. A práve preto prichádza vhod dobre známy GTA V modder JulioNIB, ktorý s tým hodlá niečo spraviť. Do tejto hry už prostredníctvom módov dokázal pridať postavy ako Ghost Rider, Iron Man alebo Hulk – A výnimkou nebude ani Thanos. Ten totižto príde do mesta Los Santos aj spolu s jeho rukavicou Infinity Gauntlet a jej schopnosťami! Budeme môcť skákať nad mrakodrapmi, teleportovať sa, vysielať zo svojej rukavice smrteľné lúče alebo jednoducho zhadzovať meteority na NPCčka.

Zatiaľ čo píšeme tento článok, mód ešte nie je kompletne dokončený. Dokonca nepoznáme ani ten osudný dátum, kedy bude konečne dostupný. Čakanie si však môžete skrátiť pár videami, ktoré mód predstavujú. Jediné, čo chceme aktuálne vidieť, je súboj medzi Thanosom a Trevorom po opici. Kto by vyhral? Poďla nás Trevor, no s meteoritmi má určite šancu aj Thanos!


Tak čo, tešíte na Thanos mód do hry GTA V? Za ktoré iné postavy v tejto hre radi hráte?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -