Thanos sa vracia do Fortnite! Kedy sa spustí aktualizácia hry ku Avengers: Endgame?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ak ste si čistou náhodou mysleli, že ošiaľ ohľadom Avengers: Endgame neovládol naozaj celý svet, tak ste na veľkom omyle. Veľkolepé finále Marvel Cinematic Universe sa dostáva naozaj do každého zákutia populárnej kultúry, pričom výnimkou nie je ani svet hier. Práve preto sa určite mnoho z vás poteší, že v duchu minuloročnej špeciálnej aktualizácie sa dočkáme novej – práve ku Avengers: Endgame! Čo bude robiť Thanos vo Fortnite, akých noviniek sa dočkáme a kedy dorazia?

Thanos vo Fortnite? Veľká aktualizácia prichádza!

Určite si pamätáte, keď nám spoločnosť Epic Games v roku 2018 pri príležitosti Avengers: Infinity War predstavila Thanosa, za ktorého sme mohli hrať. Ľudia sa okamžite zamilovali. Hráči si obľúbili ultra silný mód, kedy si na limitovaný čas nasadili Infinity Gauntlet, s ktorou mohli skutočne odviazať svoju moc.

Šlo o obrovskú spoluprácu medzi Epic Games a Marvel Studios. Presne pred rokom sa spojili najväčšia filmová séria histórie s najpopulárnejšou hrou súčasnosti. Dáva teda logiku, že tento rok sa táto spolupráca opäť vyvinie!

thanos prichádza do fortnite
Zdroj vg247.com

Ako nám oznámilo samotné herné štúdio cez svoj Twitter,25. apríla sa dočkáme aktualizácie. Oznámenie sprevádza hashtag #FortniteXAvengers, ktorý sa naozaj dobre číta. Zaujímavé však je, že nič ďalšie okrem dátumu nevieme. Zatiaľ sme videli len dva obrázky – Stormbreakeru a Captainovho štítu. Je možné, že si tento rok zahráme za samotných Avengerov? To sa dozvieme už o chvíľu!

Budete medzi prvými, kto si vyskúša novú aktualizáciu? Má podľa vás Thanos vo Fortnite čo robiť, alebo vám táto spolupráca kazí chuť do filmu aj samotnej hry? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: twitter.com, venturebeat.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -