Filmy

Čo sa stalo s Thanosovou rukavicou na konci Avengers: Infinity War?

Čo sa stalo s Thanosovou rukavicou na konci Avengers: Infinity War?

Avengers: Infinity War otriasol divákmi, kritikmi a v podstate aj celým kino-priemyslom. Marvel dokázal svojim 10 ročným budovaním do našich kín priniesť skutočnú filmovú udalosť, ktorá sa však už momentálne dostáva do domácností v digitálnej podobe. Síce teda nejde o Blu-Ray disk, na ktorom sa bude nachádzať veľa bonusového materiálu, aj tu sa našlo hneď zopár fantastických bonusov, kde jedným z nich bol aj samotný komentár s oboma režisérmi filmu.

Pri scéne vo Wakande, kedy Thanos luskne prstami teda prezradili zaujímavý fakt. Obaja totižto potvrdili, že rukavica je po tomto úkone kompletne zničená, rovnako ako Thanos. Pri Thanosovi to teda mysleli duševne, keďže on sám si uvedomuje, čo všetko musel kvôli rovnováhe vesmíru obetovať, no pri rukavici nejde o dvojzmysel. Čo to teda značí o pokračovaní?

Thanosova rukavica na konci Infinity War

Thanosova rukavica na konci Infinity War; Zdroj: youtube,com

Nuž, Thanos nachvíľu nebude môcť používať svoju rukavicu. Ako teda bude v štvorke Avengers využívať silu všetkých šiestich kameňov nekonečna bude skutočne zaujímavé sledovať. Každopádne, je dosť možné, že si pôjde po novú, ktorá sa nachádza na planéte Nidavellir. Každopádne, bolo by veľmi zaujímavé, ak by kamene nevyužíval prostredníctvom rukavice.

To sa však určite nestane, keďže v komiksoch žiadna iná náhrada nikdy nebola. Thanos si teda bude musieť ísť po novú čím skôr, keďže Avengers už určite majú plán ako hrôzostrašné udalosti Infinity War zvrátiť. Podľa toho čo sme počuli by sme sa mali dočkať veľa cestovania v čase, takže ak to náhodou nepatrí medzi Thanosove schopnosti, tú rukavicu bude skutočne potrebovať.

Čo hovoríte na fakt, že rukavica je na konci Infinity War kompletne zničená? Myslíte, že si pôjde Thanos po novú alebo to tvorcovia vyriešia inak? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  4 komentáre

  Pridaj komentár