Nový akčný film s Reynoldsom od Netflixu spoznal svoj názov. Potvrdené boli aj dve talentované herečky

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Poznáme nové detaily k nadchádzajúcemu akčnému filmu The Adam Project, v ktorom nebude chýbať herec Ryan Reynolds. Produkciu si pod svoje krídla zobral Netflix.

Reynolds si vo filme zahrá hlavnú úlohu, ale okrem toho si skúsi aj pozíciu producenta. Režisérom projektu je Shawn Levy, ktorý s Reynoldsom spolupracoval pri akčnej komédii Free Guy – v kinách sa mal film objaviť pôvodne 10. decembra 2020, ale nakoniec ho tvorcovia presunuli na rok 2021.

Po Reynoldsovom boku sa na malej obrazovke objaví aj hŕstka hercov, medzi ktorými boli zatiaľ potvrdené dve talentované ženy – Jennifer Garner a Zoe Saldana.

The Adam Project Netflix
Zdroj: variety.com

The Adam Project je názov nového akčného sci-fi filmu od Netflixu

Film sa zameriava na muža, ktorý je nútený cestovať späť v čase, aby získal pomoc od svojho 13-ročného ja. Po ceste sa mu do cesty pripletie aj otec, ktorý bude v tom čase rovnako starý ako dospelá verzia Adama (Ryan Reynolds).

Jennifer Garner si zahrá Adamovu matku. Zoe Saldana sa na malej obrazovke predstaví v podobe Adamovej manželky, ktorá je zhodou okolností taktiež bojová pilotka.

Oficiálna synopsa filmu:

“Adam Reed, 13 rokov, stále trucuje nad náhlou smrťou svojho otca. V jednu noc vchádza do garáže, v ktorej nájde ukrytého zraneného pilota. Z tohto neznámeho pilota (Ryan Reynolds) sa vykľuje staršia verzia Adama z budúcnosti, kde je cestovanie časom vo svojich počiatkoch. Adam starší riskoval všetko, aby sa vrátil v čase na tajnú misiu a spoločne sa obaja musia vydať na dobrodružstvo do minulosti, aby našli svojho otca, napravili sled udalostí a zachránili svet.”

Bude určite zaujímavé sledovať ako sa Reynolds popasuje s takouto hereckou úlohou, ale podľa všetkého to zvládne bez akýchkoľvek problémov. Predsa len, už v minulosti sa herec ukázal ako jeden z najtalentovanejších umelcov súčasnosti.

Reynolds urobil z Deadpoola úspešnú franšízu s 1 miliardou v pokladnici a na zozname pripravovaných filmov nájdeme hneď niekoľko pútavých titulov. V roku 2021 sa Reynolds objaví vo filmoch Truth in Advertising, Zabijakov osobný strážca 2, Red Notice a Free Guy.

Takže určite máme z čoho vyberať a ako dopadne jeho vystúpenie v akčnej sci-fi nádielke s názvom The Adam Project sa dozvieme až postupom času, kedy sa s nami Netflix podelí s prvou ukážkou.

Je podľa vás pripravovaný film The Adam Project od Netflixu dobrou voľbou pre Reynoldsa? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -