Prvá ukážka na film The Adam Project prezrádza, ako sa Ryan Reynolds vydáva na cestovanie časom

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix vydal nový teaser trailer k očakávanému sci-fi filmu The Adam Project, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstaví hviezdny Ryan Reynolds (Deadpool). Do režisérskeho kresla zasadol Snawn Levy (Real Steel: Oceľová päsť), ktorý s Reynoldsom naposledy spolupracoval na akčnej komédii Free Guy. Premiéra filmu je naplánovaná na 11. marca 2022.

Nový trailer k sci-fi filmu The Adam Project od Netflixu

Netflixová novinka o cestovaní v čase vyzerá ako sľubný projekt, do ktorého sa upísala hŕstka skvelých hercov. Okrem Reynoldsa sa na malej obrazovke predstavia Jennifer GarnerZoe Saldana a Mark Ruffalo.

Herecké obsadenie sa rozrástlo aj o mladé talenty. Pravú ruku zápornej hrdinky si zahrá Alex Mallari Jr. Do role 13-ročnej verzie Adama bol obsadený Walker Scobell, pre ktorého pôjde o prvú profesionálnu úlohu. Držíme mu palce, aby sa mu podarilo držať tempo so skúseným a ostrieľaným Ryanom Reynoldsom.

Film The Adam Project už od svojich počiatkov znie ako poriadne šialený kúsok, na ktorý sa rozhodne oplatí čakať. To sa nám potvrdzuje každou novou informáciou, ktorú ohľadom neho dostaneme. Zároveň tiež s rozrastajúcim sa hereckým obsadením, ako aj novými fotografiami priamo z filmu. Čo všetko si pre nás tvorcovia pri tomto ambicióznom filme pripravili sa dozvieme už o mesiac.

Ryan Reynolds The Adam Project
Zdroj: digitalspy.com

Oficiálna synopsa:

Adam Reed, 13 rokov, stále trucuje nad náhlou smrťou svojho otca. V jednu noc vchádza do garáže, v ktorej nájde ukrytého zraneného pilota. Z tohto neznámeho pilota (Ryan Reynolds) sa vykľuje staršia verzia Adama z budúcnosti, kde je cestovanie časom vo svojich počiatkoch. Adam starší riskoval všetko, aby sa vrátil v čase na tajnú misiu a spoločne sa obaja musia vydať na dobrodružstvo do minulosti, aby našli svojho otca, napravili sled udalostí a zachránili svet.

The Project Adam nový trailer
Zdroj: artofvfx.com

Páčil sa ti nový trailer k filmu The Adam Project od Netflixu? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -