The Bad Batch čakajú ďalšie nesplniteľné misie v traileri na druhú sériu animovaného Star Wars seriálu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nedávno skončil jeden z najlepších Star Wars seriálov s názvom Andor, od ktorého to však nikto nečakal. Uvidíme teda, či nasledujúci animovaný seriál z tohto sveta, konkrétne jeho druhá séria, prinesie rovnaký úspech. Druhá séria seriálu The Bad Batch dostala oficiálny trailer, ktorý nás navnaďuje na ešte akčnejšiu ďalšiu sériu. Okrem toho sa v ňom ukazuje lepšie aj niekoľko známych postáv.

Jednotka klonov 99, či inak známa ako The Bad Batch (slovensky Chybná várka) sa skladá z geneticky upravených klonov. Majú tak mutácie, vďaka ktorým je každý z nich v niečom výnimočný – silnejší, presnejší, múdrejší a pod. Prvá séria ich seriálu bola o tom, ako sa im podarilo prežiť, keďže kvôli ich mutáciám mali pokazené čipy, a tak neposlúchli Order 66 – rozkaz, podľa ktorého všetky klony museli zabiť Jediov.

Druhá séria The Bad Batch – Oficiálny trailer

Vďaka tomu sa ich rozhodlo Impérium zbaviť. A k tomu všetkému majú ešte na krku aj Omegu (Michelle Ang), ženského detského klona. HunterEchoWrecker a Tech (všetkých spolu s ostatnými klonmi dabuje Dee Bradley Baker) sú teda spolu s ňou na úteku. A snažia sa prežiť, ako sa dá. Ich bývalý člen Crosshair, ktorý ich opustil, zatiaľ stále verne pracuje pre nepriateľov.

Tam stretáva aj veliteľa Codyho, ktorý kedysi slúžil pod Jediom Obi-Wanom Kenobim. Z traileru to tak vyzerá, že aj keď je Cody stále na strane Impéria, začína mať o tom všetkom pochybnosti. Ďalšou známou postavou, ktorú môžeme na nových záberoch vidieť, je mladý Jedi Gungi z rasy Wookie, ktorého si môžeme pamätať z animovaného seriálu The Clone Wars. A, ako inak, ukazuje sa aj Palpatine.

Druhá séria The Bad Batch plagát
Zdroj: instagram.com

Akcia, výbuchy a nemožné misie, z ktorých im minimálne jednu pridelí aj kapitán Rex či Trandoshianka Cid (Rhea Perlman), ktorá im výmenou za kredity a plnenie istých misií sľúbila ubytovanie a mlčanie. Druhá séria bude mať teda určite všetko, čo aj prvá, ak nie ešte o niečo málo viac. Jej prvé dve epizódy vyjdú 4. januára 2023 na streamovacej platforme Disney+.

Čo hovoríte na oficiálny trailer? Tešíte sa na novú sériu so známou, obľúbenou animáciou a ikonickým tímom klonov?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -