Režisér filmu The Batman uverejnil prvý pohľad na Batmobil Roberta Pattinsona

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Matt Reeses (Cloverfield: Monštrum, Vojna o planétu opíc) uverejnil na svojom Twitteri vôbec prvý oficiálny pohľad na Batmobil Roberta Pattinsona. V tomto nezvyčajnom fáre bude brázdiť ulice mesta Gotham City a môžeme vás uistiť, že žiaden iný netopierí muž podobný Batmobil nevlastnil.

Pamätať si môžete napríklad na tank Tumbler z filmu Temný rytier, na ktorom jazdil herec Christian Bale. Veľmi významný Batmobil je aj ten z filmov od režiséra Tima Burtona. Teraz sa však pozeráme na verziu, ktorú bude trhať asfalt vo filme The Batman (2021). Zároveň sa na fotografiách ešte lepšie odhaľuje kostým Temného rytiera, ktorý sme doteraz videli len na testovacom zábere a fotkách z natáčania.

Režisér odhalil Batmobil Roberta Pattinsona

Máme teda potvrdené, že okrem motorky Batcycle bude Bruce Wayne jazdiť aj na Batmobile. Režisér zdieľal hneď tri fotografie, na ktorých si môžeme auto prezrieť z viacerých uhlov. Podľa nich Batmobil pripomína klasický americký muscle car, presnejšie modifikovaný Dodge Challenger z roku 1970. Na zadnej časti auta vidíme masívny osemvalcový alebo desaťvalcový motor, avšak z fotografie sa to ťažko počíta.

Režisér sa pri fotení nepochybne inšpiroval fotografiou Bena Afflecka, ktorá ho vôbec po prvýkrát odhalila v kostýme Batmana a taktiež stojaceho pri jeho Batmobile. Určite môžeme očakávať, že už čoskoro sa auto vydá do ulíc a uvidíme plno záberov priamo z natáčania.

Batman
Zdroj: pinterest.com

Vo filme uvidíme Colina Farrella ako Penguina, Zoë Kravitz ako Catwoman, Paula Dana ako Riddlera, Jeffreyho Wrighta ako komisára Gordona, Andyho Serkisa ako Alfreda Pennywortha a Johna Turturra ako mafiána Carmine Falconeho. Samozrejme nemôžeme zabudnúť na samotného Temného rytiera, ktorého stvárni herec Robert Pattinson.

Mnoho z vás ho má stále zafixovaného ako vyblednutého upíra z Twilight ságy, no za posledné roky preukázal svoje kvality a veríme, že bude úžasným Batmanom. Premiéra filmu je naplánovaná na 25. júna 2021 a my sa už nemôžeme dočkať prvých záberov z filmu. Dúfame, že sa už čoskoro dočkáme nejakého teaseru alebo traileru.

Čo hovoríte na Batmanov nový Batmobil? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: Twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -