Zoznámte sa s Thanosovými poskokmi z Avengers: Infinity War, nazývanými The Black Order!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čakali sme roky. Dlhé roky. Ten čas pomaly prichádza a v Avengers: Infinity War sa dočkáme súboju Avengerov a Strážcov Galaxie proti samotnému Thanosovi. Všetko to vypukne už v roku 2018, kedy sa veľký fialový titán stretne s našimi obľúbenými hrdinami. Ako ste si už určite všimli, celý internet je zaplavený novinkami z Disney akcie zvanej D23. Dozvedeli sme sa novinky ohľadom animákov ako Rodinka Úžasných 2, Frozen 2, Toy Story 4 a mnoho ďalších. Všetky novinky o animákoch nájdete zhrnuté TU. Ďalej sa k nám dostal kompletný popis traileru na Infinity War ale aj informácie o tom, kto si zahrá Aladdina, v akej úlohe sa ukáže Hugh Jackman alebo pikošky zo zákulisia natáčania nového Star Wars. Všetko ohľadom hraných filmov nájdete zhrnuté TU.

Už pri natáčaní bolo jasné, o koho ide
Už pri natáčaní bolo jasné, o koho ide, Zdroj: facebook.com

The Black Order alebo inak Children of Thanos

Jasne hovorili už uniknuté fotografie z natáčania Infinity War. Thanos bude mať totižto v boji proti Avengers a Guardians of the Galaxy veľkú posilu. Ide o takzvaný The Black Order, alebo inak Children of Thanos. Na akcií D23 bola totižto vystavená socha Thanosa, no pri ňom boli ďalšie 4, ktoré boli zakryté plachtami. Teórie hovorili najmä o tom, že by mohlo ísť o Fanstastic 4. Tých sa však v MCU tak skoro nedočkáme. Včera boli sochy odhalené a ide teda o Thanosových poskokov, The Black Order. Ich dizajn je skoro rovnaký tomu komiksovému, a tak sa pravdepodobne máme na čo tešiť. Dámy a Páni, zoznámte sa s postavami Corvus Glave, Proxima Midnight, Ebony Maw a Black Dwarf!

Sochy Thanosa a The Black Order na D23
Sochy Thanosa a The Black Order na D23, Zdroj: comingsoon.net

Ebony Maw

Ako môžete sami vidieť, Ebony Maw nie je zrovna fyzická hrozba. To však neznamená, že nieje sakra nebezpečný! Už teraz je jasné, že našich hrdinov nebude skladať päsťami. To je ale úplne jedno, ich budú totižto skladať ich vlastné päste. Najväčšou schopnosťou Ebony Mawa je totižto sila presviedčania. Čokoľvek čo niekomu zašepká do uška, daná osoba naozaj spraví.

Ebony Maw
Ebony Maw, Zdroj: comingsoon.net

Proxima Midnight

Proxima Midnight je jedinou ženou v The Black Order. Možno sa to nezdá, ale ide o asi najviac skúsenú bojovníčku a verte či nie, s oštepom jej to ide veľmi dobre. V komiksoch je poslaná Thanosom do Atlantisu, aby od samotného Namora (Aquaman Marvelu) získala Kameň Nekonečna (Infinity Stone/Gem). Keďže v MCU zatiaľ Namor nieje, jej pozornosť bude upútaná niekde inde. Čo taký Vision a Mind Stone v jeho hlave?

Proxima Midnight
Proxima Midnight, Zdroj: comingsoon.net

Corvus Glave

Corvus Glave je Thanosova pravá ruka a taktiež manžel Proximi Midnight. Corvus zradil svoj vlastný ľud aby mohol slúžiť Thanosovi, aj preto je mu zo všetkých najbližšie. Keď jeho majster plánuje inváziu na nejaký svet, Corvus mu ochotne pomáha so stratégiou a plánmi. Pokiaľ nosí jeho špeciálnu zbraň, je prakticky nesmrteľný.

Corvus Glave
Corvus Glave, Zdroj: comingsoon.net

Black Dwarf

Ako môžete vidieť, Black Dwarf je fyzicky najzdatnejší. Ešte aj Thanosova socha pri ňom vyzerá malo. Je neuveriteľne silný, čo naznačuje aj jeho výzor. V komiksoch pri invázií na Zem zaútočil na Wakandu – domov Black Panthera. V traileri bolo vraj ukázané, ako bojuje Black Panther spolu s Buckym a ich armádou. Je možné, že to bude práve proti Black Dwarfovi?

Black Dwarf
Black Dwarf, Zdroj: comingsoon.net

Ako môžete vidieť na fotografií úplne hore, všetky tieto postavy budú dotvorené pomocou CGI. Herci sú natáčaní takzvanou „motion capture technology“ a pravdepodobne ich vôbec nespoznáte. Vo filme sa vraj ukáže aj iný člen The Black Orderu, takzvaná Supergiant. Tá je tiež žena, no jej socha sa na D23 neobjavila. Je ju však taktiež vidieť na fotografií hercov hore. Tak čo, tešíte sa na ich prítomnosť vo filme a myslíte, že dajú našim hrdinom zabrať?

Josh Brolin - predstaviteľ Thanosa so svojou Infinity Gauntlet pred sochami!
Josh Brolin – predstaviteľ Thanosa so svojou Infinity Gauntlet pred sochami!, Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah