Horor The Black Phone prichádza s prvým trailerom. Úlohu záhadného vraha si zahral Ethan Hawke

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Obdobie Halloweenu je za dverami a to pre fanúšikov hororov znamená jediné. Poriadna dávka všelijakých strašidelných filmov s rôznymi tematikami. Niektoré z nich budú o sériových vrahoch, iné o duchoch. Ale nadchádzajúci horor The Black Phone sa bude od ostatných pomerne líšiť, pretože takýto príbeh sme doposiaľ nevideli a najnovší trailer to potvrdzuje vo všetkých smeroch.

Film zrežíroval skvelý Scott Derrickson (Sinister, Doctor Strange), ktorý taktiež pracoval aj na scenári spoločne s C. Robertom Cargillom. V hlavných úlohách sa predstavia Ethan Hawke (Očista), Mason Thames (For All Mankind), Madeleine McGraw (Americký ostreľovač) a Jeremy Davies (Zachráňte vojaka Ryana). Novinka z produkcie spoločnosti Blumhouse bude debutovať v kinách 4. februára 2022.

Oficiálny trailer k filmu The Black Phone:

Film zavedie divákov do malého mesta, v ktorom medzi obyvateľmi nepozorovane číha hrozivý a neľútostný vrah (Ethan Hawke). Jeho obeťami sú mladé deti, no s jedným rýchlo premýšľajúcim chlapcom to nebude mať jednoduché.

13-ročný Finney Shaw (Mason Thames) sa taktiež stane obeťou únosu a je uväznený na neznámom mieste s matracom a telefónom. Na jeho prekvapenie, telefón začne zrazu pravidelne vyzváňať a na druhej strane počuť hrôzu – hlasy všetkých detí, ktoré v minulosti zavraždil obávaný vrah.

Hlasy hovoria Finneymu, aby telefón v žiadnom prípade nezvesil v snahe utiecť z miestnosti, pretože by ho čakal rovnaký osud ako ostatné deti. Veľkú úlohu pri záchrane chlapca zohráva aj postava herečky Madeleine McGraw, ktorú sprevádzajú zvláštne sny – indície na dolapenie vraha. Podľa ukážky je taktiež vidieť, že jej postavu neminú ani rôzne preludy mŕtvych detí, čo pre ňu nebude znamenať nič dobrého. Smrť je totiž na blízku a či sa jej podarí rozlúštiť nadprirodzenú záhadu sa dozvieme až budúci rok.

The Black Phone trailer
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti prvý trailer k filmu The Black Phone? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -