Upútavka k Star Wars seriálu The Book of Boba Fett nám pripomína návrat legendárneho lovca odmien

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Druhá krátka upútavka s názvom „Return“ je za nami. Nový trailer k Stars Wars sérii s názvom The Book of Boba Fett prišiel prekvapivo rýchlo a Disney nás opäť nalaďuje na príchod skvelého vesmírneho dobrodružstva.

Aj keď síce nevidíme skoro žiadne nové zábery, bude to skutočne drsné a legendárny lovec odmien z hviezdnej ságy si konečne zahrá vo vlastnom príbehu. Premiéru exkluzívne na Disney+ uvidíme už tento mesiac 29. decembra 2021.

Nový trailer k sérii The Book of Boba Fett:

Pôvodne bola nadchádzajúca séria oznámená ako spin-off k mimoriadne úspešnému Disney+ seriálu The Mandalorian. Dokonca ho viacerí označili aj za akýsi Mandalorian 2.5. V tomto prípade sa bude dej točiť okolo Boba Fetta, ktorého neslávne poznajú v celej galaxii. Nebojí sa totiž zapojiť do akejkoľvek akcie a veľmi rád likviduje svojich protivníkov.

Nebude na to ale sám, pretože po jeho boku stojí Fennec Shand (Ming-Na Wen). Nielen bojujú spolu bok po boku, ale dávajú dokopy aj ikonickú loď. V jednom zábere z ukážky ich vidíme vchádzať do tmavého hangáru, kde sa loď nachádza. Už nám len zostáva hádať, aký názov dostane.

Do réžie seriálu sa vracajú Jon Favreau, Bryce Dallas Howard aj Dave Filoni. Najviac dielov však bude mať na starosti Robert Rodriguez, ktorý pri Mandalorianovi debutoval dielom „The Tragedy“. Pritom sa známy lovec odmien ukázal po dlhšom čase aj práve v druhej sérii Mandaloriana. Oficiálny trailer k prvej sérii by mal doraziť už v blízkej budúcnosti. Tešíte sa?

Páčila sa ti nová krátka upútavka k očakávanej sérii zo sveta Star Wars s názvom The Book of Boba Fett?

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -