Jabba Hutt je mŕtvy, nech žije Boba Fett! Nový Star Wars seriál dostal prvý trailer plný diplomacie aj akcie

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Novodobá éra kvalitných seriálov začala určite aj vďaka sérii The Mandalorian. Prvý hraný seriál v sérii Star Wars vytvoril nečakaný ošiaľ a stal sa jedným z najlepších seriálov dnešnej doby. Aj vďaka jeho úspechu teraz dostávame ďalšie hrané seriály. Jedným takým je aj The Book of Boba Fett, ktorý dostal oficiálny trailer. Obľúbený lovec odmien dostáva totiž po mnohých desaťročiach konečne svoj vlastný projekt.

O tomto novom projekte sme sa prvýkrát dopočuli v potitulkovej scéne poslednej epizódy druhej série The Mandalorian. V druhej sérii sme taktiež zažili návrat Boby Fetta a tak to bolo pomerne príjemné prepojenie. Nanešťastie to ale znamenalo odloženie nakrúcania tretej série a začatie nakrúcania seriálu o Boba Fettovi. Z prvých záberov je ale jasné, že tieto dva seriály sa budú niesť v podobnom štýle.

Oficiálny trailer seriálu The Book of Boba Fett

Ukážka je pomerne krátka, keďže má len necelé dve minúty. To ale vôbec nevadí, keďže vyzerá skvelo a veľa neprezrádza, no perfektne nás navnaďuje na seriál. Jeho dej sa bude točiť okolo toho, že sa bude Boba Fett (Temuera Morrison) snažiť prebrať trón po slávnom zločineckom kráľovi menom Jabba Hutt. Ten bol zabitý princeznou Leiou (Carrie Fisher) ešte vo filme Hviezdne vojny VI – Návrat Jediho.

The Book of Boba Fett sa bude odohrávať po udalostiach tohto filmu aj dvoch sérií The Mandalorian. Ako sme mohli vidieť v traileri, Fett sa za pomoci ďalšej lovkyne odmien Fennec Shand (Ming-Na Wen) bude snažiť byť lepším vládcom ako Jabba. Chce byť viac spravodlivým a rešpektujúcim, k čomu ho doviedli asi roky skúseností. Netreba sa ale báť, zábery zo seriálu nám ukazujú, že bude aj plný akcie.

The Book of Boba Fett plagát
Zdroj: instagram.com

Nie všetci totiž Fettovi budú veriť a nebudú ho chcieť prijať ako svojho nového panovníka. Fett teda okrem používania slov ukáže aj použitie svojich bojových schopností, ktoré sme mohli vidieť už v druhej sérii The Mandalorian. Tentokrát ich však použije na to, aby si presadil svoje, zostal nažive a stal sa plnohodnotným nástupcom Jabby. Seriál začne vychádzať 29. decembra 2021 na streamovacej platforme Disney+.

Čo hovoríte na oficiálny trailer? Bude The Book of Boba Fett rovnako úspešný seriál ako The Mandalorian? Podeľte sa o vaše pocity s nami dole v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -