The Book of Henry, zaujímavá dráma od režiséra Jurského Sveta prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Focus Features do sveta konečne vypustilo prvý trailer (a dva nové plagáty) k nadchádzajúcej dráme s názvom The Book of Henry, ktorá by sa mala v kinách ukázať už 16. júna 2017. Režisérom filmu je Colin Trevorrow, ktorý svoj hviezdny vzostup zažil v roku 2015 s Jurským svetom. V režisérskom kresle ho však môžeme vidieť aj tieto dni. Spolu s celou hviezdnou posádkou momentálne točí už ôsme epizódne pokračovanie Star Wars, ktoré do kín dorazí v roku 2019.

Akého príbehu sa dočkáme?

Niekedy nie sú veci také, akými sa zdajú byť. A už vôbec nie v malom mestečku, kde žije rodina Carpenterových. Slobodná matka, Susan Carpenter (Naomi Watts), pracuje ako servírka v reštaurácii, bok po boku rodinnej priateľky Sheily (Sarah Silverman). Jej mladší syn Peter (Jacob Tremblay), je iba hravé osemročné dieťa. Avšak, tu na rad prichádza starší syn Henry (Jeadern Lieberher). Ten sa vždy svojim svojským spôsobom snaží starať o všetkých a o všetko.

Je ochranca svojho mladšieho brata a neúnavný zástanca svojej matky. Je ako kométa, ktorá razí jasne cez všetky prekážky každý jeden deň. A práve kvôli jeho povahe sa veci začnú komplikovať. Susan zistí, že sa Henry často stretáva so svojou spolužiačkou Christinou (Maddie Ziegler). Jej rodina totižto skrýva nebezpečné tajomstvo. No a Henry sa snaží vymyslieť plán, ako im pomôcť.

Bratia Henry a Peter, zdroj: comingsoon.net

Nosnú skupinu hercov doplní tiež Lee Pace, Dean Norris, Bobby Moynihan, Tonya Pinkins, Jackson Nicoll a Geraldine Hughes. Režisér Colin Trevorrow film natočil podľa scenára od Gregga Hurwitza, pre ktorého to bude celovečerný scenáristický debut.

Ako som už spomínal, štúdio stanovilo dátum vydania na 16. júna. Cez ten týždeň sa však film dočká nemalej konkurencie. Disney zo svojej “garáže” vypustí Autá 3 a Lionsgate si pre nás pripravilo životopisný film o Tupacovi Shakurovi s názvom All Eyez on me. Ukáže sa aj komédia Divoká babská jazda, ktorá prekvapivo dostala R-rating. The Book of Henry sa okrem toho nachádza medzi dvoma vysoko očakávanými filmami tohto leta. 9. júna ožije Múmia a 23. júna prídu piaty Transformeri. Či sa podarí Henrymu uspieť uvidíme už za pár mesiacov. Veď sami posúďte, či sa film oplatí vidieť. Trailer vás už čaká, a spolu s ním aj dva nové plagáty.

Zdroj: movieweb.com

Zdroj: movieweb.com

Zaujal vás tento film? Bude mať podľa vás šancu uspieť oproti takým gigantom? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah