V tretej sérii seriálu The Boys uvidíme známy príbeh z komiksov. Čo nám táto dejová línia ukáže?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

The Boys a komiksový príbeh Herogasm

Úspešný superhrdinský seriál The Boys pripravuje už tretiu sériu. Seriál o tom, ako superhrdinovia nemusia byť vždy tí dobrí v príbehu, si našiel mnohých fanúšikov aj vďaka tomu, že sa v ňom tvorcovia nebránia vulgárnostiam a násiliu. O tom svedčí aj to, že v jednej epizóde tretej série The Boys uvidíme komiksový príbeh Herogasm, ktorý nám ukáže orgie superhrdinov.

To naznačuje aj samotný názov, ktorý je zložený z dvoch slov – hero (hrdina) a orgasm (orgazmus). V pôvodných komiksoch, na motívy ktorých je natočený tento seriál, išlo o víkendovú párty usporiadanú firmou Vought. Superhrdinovia sú cez tento víkend uvoľnení z povinností a môžu si úplne užívať – a medzi toto užívanie patrí hlavne sex, orgie a drogy.

the boys
Zdroj: hdqwalls.com

Samozrejme, v komiksoch sa o tomto dozvie istá neorganizovaná skupina a tajne sa k superhrdinom infiltrujú. Vďaka tomu sa dozvedia o plánoch firmy Vought, ktorá sa chce infiltrovať do Bieleho domu v USA. Tvorcovia nám ale prezradili, že nemáme očakávať celú jednu epizódu len o superhrdinskom porne. Pravdepodobne tak pôjde iba o pár scén z tejto „párty“.

Čo k tomu povedal hlavný tvorca Eric Kripke?

Eric Kripke, tvorca seriálov The Boys a Supernatural, nám v prvom rade potvrdil to, že tento príbeh z komiksov uvidíme aj v seriáli. Urobil tak cez svoj twitterový účet, ku ktorému pridal fotografiu prvej strany scenára k šiestej epizóde tretej série s názvom „Herogasm“. Taktiež k tomu napísal, že od prvého dňa ho vyzývali urobiť túto epizódu a on preto výzvu prijal.

Kripke na túto tému rozprával už skôr a vtedy povedal, že hľadali spôsob, ako zakomponovať túto dejovú líniu do príbehu, aby to nepôsobilo divne a aby to zapadlo do celkového konceptu. Kripke však bol nadšený, pretože sa im nakoniec podarilo vymyslieť spôsob, ako „Herogasm“ zapojiť do príbehu tak, aby to dávalo zmysel, ale aj aby to nebola epizóda len o tvrdom porne.

Tretia séria The Boys

O tretej sérii toho veľa nevieme. Netušíme, kedy bude mať premiéru a z deja sú nám známe len útržky. Mohlo by ísť ale o paródiu filmu Captain America: Civil War, keďže je dosť možné, že Hughie a Butcher budú v tretej sérii bojovať za iný druh spravodlivosti a v tom prípade budú bojovať aj navzájom proti sebe. Viac sa o tejto teórii môžete dočítať v tomto článku.

Jensen Ackles Soldier Boy The Boys
Zdroj: theplaylist.net

Očakávať môžeme rovnakú hereckú zostavu ako v prvých dvoch sériách, ktorú však doplní posila. Tím totižto doplní herec Jensen Ackles (Supernatural), ktorý stvárni superhrdinu menom Soldier Boy. V komiksoch ide vôbec o prvého hrdinu, ktorý má zvýšenú silu, rýchlosť, odolnosť a flexibilitu. Túto paródiu Captaina Americu si snáď už čoskoro pozrieme v tretej sérii The Boys na Amazon Prime Video.

Čo hovoríte na použitie komiksového príbehu Herogasm v tretej sérii? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -