KVÍZ – Ktorá postava zo seriálu The Boys si ty? Otestuj sa v našom kvíze a zisti to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

The Boys KVÍZ

Druhá séria seriálu The Boys od spoločnosti Amazon je od minulej stredy celá vonku. Mali sme možnosť pozrieť si ďalších 8 častí, v ktorých sa nám dostalo veľa sexuálnych, krvavých a akčných scén. Seriál jednoducho zostal verný svojmu menu a treba veriť, že si to treťou sériou nepokazí. My sme si však pri tejto príležitosti pre vás pripravili kvíz, v ktorom zistíte, ktorá postava zo seriálu The Boys ste vy.

Ak ste ale seriál nevideli a na tento kvíz ste zablúdili len náhodou, trochu vám poviem, o čom tento seriálový počin je. V seriáli sú najpopulárnejšími jedincami superhrdinova. Tí sú všade – v televízii, medzi hračkami a dokonca aj na jedle. No nie je všetko zlato, čo sa blyští. Superhrdinova sú v skutočnosti len marketingovými nástrojmi istej firmy a na záchrane sveta sa podieľajú minimálne.

2. séria the boys recenzia finale
Zdroj: looper.com

Istá skupinka ľudí má s nimi práve negatívne skúsenosti a preto sa rozhodne, že celú skorumpovanú organizáciu položí na kolená. Nie je to ale také jednoduché a The Boys, ako sa táto skupinka nazýva, musia robiť veľakrát aj nemožné veci, aby boli aspoň o krok bližšie k zničeniu tejto firmy. Musia byť však na pozore, lebo zahrávať sa so superhrdinami nie je práve najlepší nápad.

Postavy

V kvíze vám môže vyjsť jedna z až 12 postáv zo seriálu. Je šanca, že vám vyjde nejaký superhrdina, napríklad superrýchly A-Train alebo krásna a nebojácna Queen Maeve. Vyjsť vám môže aj podmorský superhrdina The Deep, žiarivá Starlight alebo mlčanlivý Black Noir. Poslednými možnosťami z radov superhrdinov sú patriot Homelander a nový prírastok Stormfront.

the boys
Zdroj: melty.fr

Zo skupiny The Boys vám môže vyjsť napríklad technik celého tímu Frenchie alebo Kimiko, nemé japonské dievča so superschopnosťou regenerácie. Možnosťami sú aj líder partie Billy Butcher, ustráchaný „kanárik“ Hughie Campbell alebo drsňák s láskavým srdcom Mother’s Milk.

KVÍZ

Páčil sa vám tento kvíz? Ktorá postava vám v ňom vyšla? So svojim výsledkom sa nezabudnite podeliť zdieľaním na sociálnych sieťach!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -