Pre druhú sériu The Boys bol natočený superhrdinský film pre dospelých, ktorý chce tvorca vydať

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

The Boys: Klenot filmov pre dospelých

Niečo málo na odľahčenie aktuálnej situácie vo svete. Pokiaľ ste videli siedmu časť druhej série seriálu The Boys, tak určite viete, o čom je reč. V nej (ne)superhrdina The Lamplighter (Shawn Ashmore) sledoval superhrdinské filmy pre dospelých, na ktoré sa nechcene musel prizerať aj Hughie (Jack Quaid).

Nuž, superhrdinovia v tomto svete majú vlastné hračky, filmy a vzniku sa nevyhli ani filmy pre dospelých. No tvorca seriálu Eric Kripke vtipne naznačil, že tieto scény počas natáčania naozaj vznikli. Vraj sedí na najväčšom klenote filmov pre dospelých, ktorú chce vydať von. Avšak Amazon a Sony Pictures mu to z jasných dôvodov nechcú dovoliť.

Dokonca už má pripravenú webstránku, ktorá je naozaj zaregistrovaná a môžete ju navštíviť. Zatiaľ vás presmeruje na oficiálnu stránku Sony Pictures pre seriál The Boys, kde nájdete trailer na druhú sériu. No je len ho hviezdach, čo s ňou tvorcovia plánuju urobiť. Finálnu časť druhej série uvidíme na streamovacej službe Amazon Prime Video9. októbra.

Nie sme si istí, či by sme vôbec chceli vidieť The Boys film pre dospelých „Big Black Noir“, ktoré vidíte na obrázku vyššie. Nuž, necháme sa prekvapiť!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -